Zobacz też: Gdzie jeść tej jesieni?

Piątek, 26.10

Dekada » Circus By Night «

Impreza Haloween`owa w mrocznym, cyrkowym klimacie. Boisz się klaunów? Poważnie zastanów się więc, czy masz ochotę brać udział w tym mrożącym krew w żyłach wydarzeniu. W głośnikach tradycyjnie, to, za co najbardziej kochacie Dekadę – najgorętsze hity z lat 80-tyc, 90-tych i `00. Na jednej sali, a na drugiej najpopularniejsze polskie przeboje. Wstęp: 15zł panie, 20zł panowie, start: 22:00. Uwaga! Zajrzyjcie również w sobotę – będzie się działo! Najlepsze przebrania wchodzą za free!

 

Bloody Bunnies | Halloween PART 1 w The VIew

Jedna z najpopularniejszych imprez The View w wydaniu rodem z horroru. Patronem wydarzenia jest Playboy Polska – pod tyk hasłem obchodzone jest tegoroczne Haloween w jednym z najlepszych warszawskich klubów. Zmysłowe kobiety w towarzystwie Hugh Hefner`a – czego chcieć więcej? Za dj`ką NOIZ i VIBE. Wstęp: 30zł, obowiązują przebrania. Start: 22:00.

 

Gabberz United Vol.4 // Iskra Pole Mokotowskie

Jeśli nie lubicie się przebierać za straszydła, a macie w ten weekend ochotę na imprezę w stylu techno, koniecznie zajrzyjcie do Iskry. Gabberz Unied powracają w wielkim stylu, aby zrzucić na Was z głośników tyle hardcore`u, ile zdołacie unieść. A może jeszcze więcej. Impreza odbędzie się w kultowej warszawskiej miejscówce – Iskra Pole Mokotowskie. Wstęp: 20zł (po północy 25zł). Start o 22:00.

 

Sobota, 27.10

Azjatycka Noc Grozy

Obchody Halloween bez przebieranek i dzikich pląsów? Tak też się da! Zajrzyjcie do kina Muranów, aby oddać się maratonowi azjatyckiego kina grozy. W programie seanse filmów "Dukun", "Folklor: Pob", "Stacja Seul" oraz półgodzinny poczęstunek z Panią Onigiri i VIGO Kombucha. Bilet wstępu kosztuje 55zł, wydarzenie staruje o 20:30, a kończy o 1:30. Idźcie, bo warto!

 

Halloween na Szkolnej 2/4! – Banjaluka

A może wolicie zwyczajnie najeść się do syta? Nie sprawy, zajrzyjcie do Banjaluki – szykuje się tam krwawa balanga. Przez cały wieczór nie zabraknie bałkańskich smakołyków, krwistych szotów, mrocznych koktajli, tańców na lokalowych parkiecie a nawet… Lurch`a (Rodzina Adamsów) we własnej osobie. Wydarzenie odbędzie się dzięki współpracy z Teatrem Syrena, gdzie spektakl z tą przerażającą rodzinką regularnie gości na scenie. Start: 20:00.

 

Pryzmat: Simon Mattson x Weikum x NuCasa x Nowosad x EYE | Niebo

W tym momencie wszyscy przeciwnicy obchodzenia Halloween w Polsce mogą odetchnąć z ulgą. Najbliższy weekend nie musi wcale wiązać się z celebracją nadchodzącego 31.10. W Niebie na przykład organizowana jest impreza łącząca muzyką elektroniczną ze sztukami wizualnymi. Będzie dużo świateł, wizualizacji itp..  Wpadajcie od 22:30, wstęp free.

 

Niedziela, 28.10

Targ Śniadaniowy w Elektrowni Powiśle

Elektrownia Powiśle, nowe kulturalne miejsce na mapie Warszawy rusza z porządnym przytupem. Jeśli jeszcze Was tam nie było, zajrzyjcie na niedzielne śniadanie. Na miejscu czekać na Was będzie mnóstwo wystawców ferujących specjały kuchni z całego świata oraz bar serwujący kawę, herbatę i nie tylko. Wstęp oczywiście darmowy, targowisko działać ma od godz. 10:00.

 

LOLEK LIVE: Koncert Sidney Polak x Premiera płyty "3"

Czas ponownie otworzyć wino ze swoja dziewczyną i sprawdzić, co słychać na Chomiczówce. Nie, to nie żart, Sidney Polak powraca z nowym krążkiem i już w najbliższą niedzielę podzieli się nim z Wami na scenie Pub`u Lolek. Tęskniliście? My bardzo, dlatego mamy nadzieję, że spotkamy się w tłumie. Start: godz. 19:00, darmowy wstęp.

 

Warsaw Burlesque Festival in Worek Kości!

Trzeci i ostatni dzień święta Burleski w Worku Kości. Na scenie pojawią się performerzy z całego świata, w tym: Red Juliette – najsłynniejsza polska performerka burleski, półfinalistka bieżącej edycji programu „Mam Talent”. Wstęp jest darmowy, jednak zarezerwowany wyłącznie dla osób pełnoletnich. Pokazy startują o godz. 20:30.

 

Do zobaczenia na mieście!