Zobacz też: Warszawa pełna okazji - korzystaj z kartą warszawiaka

Piątek, 9.11

QUEEN Night – Proxima

Kto już widział film „Bohemian Rhapsody”, tego zapewne wciąż niesie klimat muzyki zespołu Queen (w końcu premiera odbyła się zaledwie tydzień temu). Aby nie wychodzić z rytmu, czy też nastroić się na seans wpadnijcie w piątek o 21:00 do klubu Proxima. Wstęp 10/15zł.

 

͏Pi͏e͏s͏a͏p͏o͏l 6 – Pogłos

Czyli kolejna już impreza z cyklu pomagamy psiakom. Cały dochód ze sprzedaży wejściówek (i nie tyko) zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym czworonożnym. Całość zaczyna się o 22:00, cegiełka umożliwiająca wejście to 10zł, ale można dać więcej. PS: poza muzą na Sali Pogłosu będą balony i kolorowanki!

 

Dekada » American House Party » Portfel cały wypchany dolarami «

Trzecia i ostatnia nasza piątkowa propozycja wyjścia na tańce. Amerykańska domówka – kto nie marzył nigdy o szalonej, tłocznej imprezie z wiadrami pełnymi ponczu niech nawet nie patrzy na ten akapit. Muzycznie – dekadowy standard, czyli najpopularniejsze polskie i światowe hity ubiegłych dziesięcioleci. Start: 22:00, wstęp: 15zł panie, 20zł panowie, lista wchodzi free do 23:00.

 

Sobota, 10.11

Wielka Jesienna Wyprzedaż Roślin w for.rest

Kto kojarzy skład for.rest z Dolnego Mokotowa? Mają trochę ceramiki i dużo, dużo roślin. W najbliższą sobotę szykują sporą wyprzedaż tej zielonej części asortymentu, więc koniecznie zajrzyjcie. 10-18:00, ul. Nabielaka 8/10. Zniżki aż do 70-ciu %!

 

Niech żyje komiks 3! Państwowe Muzeum Etnograficzne

Trzecia edycja warszawskiego święta komiksu przed nami. W programie tradycyjnie wykłady, panele dyskusyjne, spotkania autorskie, warsztaty, pokazy filmów i oczywiście – targi. Wpadnijcie, jeżeli ta forma czytelnictwa jest wam bliska, lub jeśli nigdy za nią nie przepadaliście, ale gdzieś w środku czujecie, że warto się z nią lepiej poznać. Wstęp bezpłatny, godziny: 11-19.00, ul. Kredytowa 1.

 

MARI Ferrari in da house | Portugal – The View Warsaw

Noc z Johny Walker`em i Mari Ferrari? Brzmi nieźle dla tych, którzy kojarzą tą panią. Mari pochodzi z Portugalii, jest Dj`ką i producentką muzyczną. Poza tym, jest tez piękną i interesującą kobietą. Przekonajcie się sami w najbliższą sobotę, o 22:00. Wstęp 30zł, lista fb nie płaci nic. Przypominamy, że w klubie The View Warsaw obowiązuje selekcja.

 

Niedziela, 11.11

OSTR x Eldo x Druga Strona Ulicy | Festiwal Niepodległa

Takie obchody to my lubimy. Z okazji stulecia odzyskania niepodległości na Dużym Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego Eldo i O.S.T.R zagrają najlepsze utworu z całego swojego dorobku artystycznego. Po raz pierwszy na żywo zostanie również zagrany utwór "Pokolenia" stworzony przez  Eldo wraz Lavil, Łebski Tadek oraz Toczek podczas zeszłorocznych warsztatów Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa. Start: 13:00, wstęp darmowy.

 

Chopin na Pradze – Centrum Praskie Koneser

Mistrzowskie koncerty Chopinowskie wraz z pierwszymi, opadającymi liśćmi przeniosły się na Pragę. Co niedziela na terenie Centrum Praskiego Koneser grają artyści z całego świata, a ich występy przeplatane są czytaniem listów. W najbliższą niedzielę przy fortepianie zasiądzie Anna Geniushene z Litwy. Start: 16:00, wstęp free.

 

J1 | Klubowa Niepodległa

Tym tanecznym akcentem kończymy nasze cotygodniowe zestawienie. Przy ul. Jasnej 1 odbędzie się muzyczne świętowanie. Co ciekawe, klub ogłasza, że Aptekarze, szpitale, sektor handlowy i pracownicy LOTu wchodzą za darmo. Pozostali płacą symboliczne 19.18 PLN (w przybliżeniu dwie dyszki, inaczej w końcu zabrakłoby drobnych). Start o 23:00.

 

Nie bójcie się o poniedziałek – w końcu w tym roku 12.11 jest dniem wolnym od pracy!