Zobacz też: Dzień Muzyki Niezależnej już 4-tego grudnia w Warszawie

Piątek, 30.11

Andrzejki w rytmie Rock'n'Roll w AïOLI

Jeśli znudziły Wam się andrzejkowe wróżby, wpadnijcie „pokołysać i potoczyć” się do Aioli. Muzyka rodem z lat 50`tych, najlepsze trunki w drinach i szotach, a na sali wskrzeszeni Marilyn Monroe i Elvis Presley. Ubierzcie się  klimacie, by nie zaburzać konwencji i bawcie się dobrze!

AïOLI Bread&Aperitivo, ul. Chmielna 26

Start: 19:00

Wstęp: free

 

Pani Lallaco & Heniek Małolepszy - Andrzejki w MOMU

Miejski folklor i klimat starej Warszawy to temat przewodni andrzejek w Momu. Pani Lallaco i Heniek Małolepszy wykonają dla Was takie przeboje jak „Ostatnia Niedziela”, „Bal na Gnojnej”, czy „U cioci na imieninach”. Nie zabraknie tańców, dobrego jedzenia i promocji na barze. Satysfakcja gwarantowana!

MoMu, ul. Wierzbowa 9/11

Start: 20:00

Wstęp: free

 

Andrzejki // Magic Garden by Jack Daniel's Honey w Fat Buddha

A teraz coś dla fanów wróżb i ogólnie pojętych magicznych klimatów. Tego wieczora restauracja Fat Buddha zamienia się w ogród mlekiem i miodem płynący. Impreza odbędzie się we współpracy z Jack Daniel`s Honey, a więc będzie słodko i przepysznie. Wpadajcie, warto!

Fat Buddha Warsaw, ul. Mazowiecka 2/4

Start: 21:00

Wstęp: free, polecana rezerwacja

 

Sobota, 1.12

Planszówki na PGE Narodowym 2018

Targi gier planszowych połączone z turniejem? Zapowiadamy, że szybko stamtąd nie wyjdziecie. Setki gier planszowych, tysiące graczy, dziesiątki wydawców, a to wszystko pod dachem Stadionu PGE Narodowy – nie można sobie wyobrazić lepszej lokalizacji.

PGE Narodowy

Start: 10:00 (do 20:00)

Wstęp: free

 

Święto Ciała na Mysiej 3

To już czwarta edycja Święta Ciała organizowanego przez Mysią 3 i magazyn Usta. Znajdziecie tu sekcje, w których możecie skorzystać z porad i konsultacji dotyczących zdrowia, jakości życia oraz skorzystać z krótkich sesji masażu lub gimnastyki. Niech żyje ciało!

MYSIA 3, ul. Mysia 3

Start: 11:00 (do 19:00)

Wstęp: free

 

Targi Rzeczy Ładnych #12 - Święta!

To będzie największa edycja TRŁ w tym roku. Na stoiskach wystawców znajdziecie nie tylko bożonarodzeniowe akcenty, ale też ceramikę, szkło, lampy, ubrania, akcesoria dla dzieci, przedmioty vintage oraz produkty wellness. Oj, ale się obkupimy!

Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2

Start: 11:00 (do 19:00)

Wstęp: 10zł

 

Niedziela, 2.12

Tajemnice zielnika | warsztaty rodzinne w Muzeum Nad Wisłą

Fantastyczne spotkanie dedykowane dzieciom i ich rodzicom. Omówiony zostanie „Zielnik”, jeden z elementów wystawy „Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy”. Dodatkowo każdy z uczestników przygotuje swoją wersję nietypowego zielnika.

Muzeum Nad Wisłą, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 22

Start: 12:00

Wstęp: 1zł

 

Winyl za 5 / Znajomi Znajomych / Warszawa

Prawdziwa gratka dla melomanów i kolekcjonerów. W najbliższa niedzielę przestrzeń klubokawiarni Znajomi Znajomych zamieni się w muzyczne targowisko. Znajdziecie tu ponad 1000 egzemplarzy tych czarnych krążków w cenie 5zł lub taniej. Zajrzyjcie!

Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58a

Start: 12:05 (do 18:05)

Wstęp: free

 

PTV. Performans TV. Odcinek 5 | CSW Zamek Ujazdowski

Eksperymentalny program performatywny, osadzony w przestrzeni studia telewizyjnego zaprasza na spotkanie podejmujące próbę odpowiedzi na pytanie „Telewizja umarła czy raczej żyjemy w czasach post-telewizji?”. To może ciekawe i inspirujące doświadczenie.

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2

Start: 17:30

Wstęp: free

 

Do zobaczenia!