Syreni Śpiew – klub muzyczny legenda. To tu odbywały się jedne z ulubionych przez warszawiaków imprez. Ulokował się na warszawskim Powiślu, gdzie przez niemal pięć lat dawał ludziom przestrzeń i warunki do zabawy.

 

Plakat pożegnalny wieńczący działalność klubu

 

Od zamknięcia nie pozwalał o sobie zapomnieć. Organizował swoje imprezy w siostrzanych i zaprzyjaźnionych barach i restauracjach, w tym  popularny cykl w Białej „Białe Noce by Syreni Śpiew”. Na swoim fanpage`u regularnie promował imprezy i koncerty ulubionych artystów. A wczoraj, po tak długiej przerwie pojawił się komunikat:

 

 

Tak jest, to prawda. Zgadza się i (na szczęśćie!) nie chce być inaczej. Syreni Śpiew powraca w wielkim stylu, już niebawem. No dobrze, czekamy więc na marzec! 

Syreni Śpiew zamierza pojawić się w Koneserze. Obiekcie, położonym po przeciwnej stronie Wisły, niż ich poprzednia miejscówka. Centrum Praskie Koneser otworzyło się po przebudowie jesienią ubiegłego roku. Dysponuje przestrzenią eventową, ogromną ilością lokali i obszernym placem. Do tej pory poza Muzeum Polskiej Wódki otworzyło się tu kilka restauracji, butiki polskich projektantów, regularnie organizowane są tu targi designu, koncerty i spektakle teatralne. Miejsce tętni życiem i z prędkością światła zbliża się do miana jednego z najmodniejszych miejsc stolicy. Obecność Syreniego Śpiewu może mu tylko w tym pomóc!

Zobacz też: Najgłosniejszy wernisaż roku - znamy szczegóły!

 

 

Przed przebudową teren Konesera był dość popularną imprezownią, znajdował się tu m.in. legendarny już Sen Pszczoły. Nie możemy doczekać się pojawienia się Syreniego Śpiewu na mapie Pragi i czekamy na huczne otwarcie.

 

A Wy co o tym myślicie? Podoba Wam się nowa lokalizacja klubu?