Sprawdź też: "Kurier" - nowy film Pasikowskiego - zobacz zwiatun

Piątek, 1.02

Przekrój prosi do tańca! Vol. 3 | Niebo

Kolejna już impreza w NIEBIE pod patronatem kwartalnika „Przekrój”. Motywem przewodnim jest raj, a więc wszyscy goście proszeni są o adekwatne przebranie (lub, jak piszą organizatorzy, jego zupełny brak). Za dj-ką tego wieczora staną między innymi Bartosz Weber/VYR, Piotr Kurek i Tornado Wallace. Wstęp free.

Gdzie? Klub Niebo, ul. Nowy Świat 21

Start: 21:00

 

Rap History Warsaw The Videos x Miłość

Legendarny cykl imprez powraca, tym razem odbędzie się w jednym z najpopularniejszych lokali stolicy – w Miłości. Zagrają Chwiał z The Returners, Blekot i Phunk`ill, a w repertuarze – najlepsze hip-hop`owe klipy i najlepsze rapowe kawałki.

Gdzie? Miłość, ul. Kredytowa 9

Start: 22:00

 

Sexy Schoolgirls / The View Warsaw

Klimat żywcem wyjęty z amerykańskich teledysków lat 90`tych – krótkie spódniczki w kratę i dwa kucyki. Jeśli macie ochotę w tym tygodniu cofnąć się w czasie zajrzyjcie na najwyższy warszawski poziom klubowej zabawy – do The VIew Warsaw. Wstęp: 30zł.

Gdzie? The View Warsaw, ul. Twarda 18

Start: 22:00

 

Sobota, 2.02

Osiemnastka Słonia Leona

To nie jest żart, ani żadne przedstawienie kukiełkowe dla dzieci. To najprawdziwsza celebracja urodzin największego mieszkańca stolicy. Wpadajcie, by wziąć udział w konkursach z nagrodami, sprawdzić o co chodzi z ekosłoniowym papierem i pomacać odciski słoniowych trąb i stóp. Nie obejdzie się bez tortu dla jubilata. Bilety: 13-20zł

Gdzie? Słoniarnia Warszawskiego ZOO, ul. Ratuszowa 1/3

Start: 11:00

 

FLiRTiNi vs SouL SeRViCe • Drugie Urodziny Spatifu

To już dwa lata od nowego startu klubu SPATiF, czyli miejsca ścisło powiązanego ze Stowarzyszeniem Polskich Artystów Teatru i Filmu. Z tej wyjątkowej okazji zagrają wyjątkowe duety, a wśród nich gwiazda wieczoru: FLIRTINI. Wejście kosztuje 20zł.

Gdzie? Klub SPATiF, al. Ujazdowskie 45

Start: 21:00

 

Dekada » Warsaw Celebration « Stacja Warszawa

Polska muzyka popularna i światowe przeboje lat 80-tych, 90-tych i 00. Idealny mix okraszony kulami dyskotekowymi, kilkoma świetnie wyposażonymi barami i wystrojem robiącym ogromne wrażenie szczególnie na wielbicielach stylu retro z poczuciem humoru. Macie chrapkę? Osoby, które wpiszą się na listę gości wchodzą za free, Ci, którzy nie - za 25zł.

Gdzie? Klub Dekada, ul. Grójecka 19/25

Start: 22:00

 

Niedziela, 3.02

Wystawa: Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy

Ostatnia szanse na odwiedzenie głośnej wystawy w Muzeum Sztuki Nowoczesnej Nad Wisłą. Ekspozycja jest próbą przyjrzenia się roli, jaką w dwudziestowiecznych narracjach narodowo-wyzwoleńczych odgrywają kobiety. A wszystko to z okazji ubiegłorocznych obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wstęp bezpłatny.

Gdzie? Muzeum Nad Wisłą, Wybrzeże Kościuszkowskie 22

Start: 11:00

 

Komu Komu / Nowa Praska Restauracja / Lista FB 30% off

Nowy gastro punkt na praskiej mapie pyszności zaprasza promocyjne w pierwszych dwóch tygodniach lutego. Komu Komu serwuje fuzję kuchni bliskowschodniej i latynoamerykańskiej. Osoby, które „wezmą udział” w facebook`owym wydarzeniu otrzymają 30% zniżki na kartę drinków oraz 30% rabatu na rozgrzewającą sesję w naszej saunie (od pon. do pt. po 17:00). A w niedzielę wpadnijcie się zapoznać! Warto!

Gdzie? Komu Komu, ul. Mińska 25, paw. 39

Start: 12:00

 

Bosch. Ogród snów | 3 lutego

Wszyscy wielbiciele sztuk pięknych powinni na stałe zakolegować się z Kinem Muranów (jeśli jeszcze tego nie zrobili). W tym tygodniu czeka Was projekcja dotycząca największego, najpopularniejszego i najszerzej omawianego obrazu Hieronima Boscha. Zawiera on więcej tajemnic, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Bilety: 27-29zł.

Gdzie? Kino Muranów, ul. Gen. Władysława Andersa 5

Start: 13:30

 

Enjoy!