Sezonowa karta, przyjemne, nowoczesne wnętrze w stylu casual i obrazy młodych artystów na ścianach. Tak w ogromnym skrócie można określić specyfikę restauracji, która dla niektórych od dawna zajmuje miejsce na podium ulubionych.

Zobacz też: Co robić ze sobą w środę? Wybrane atrakcje stolicy

 

MOMU usytuowane jest tuż przy placu teatralnym, czyli w okolicy Teatru Narodowego, Opery, Teatru Wielkiego i Resortu Komedii. Umiejętnie łączy najnowsze trendy kulinarne, z modą uliczną i polską, tradycyjną kuchnią. W menu znajdziecie takie rarytasy jak kaczkę, racuchy oraz owianego sławą „Zadymionego Tatara”, który zwala z nóg zarówno prezentacją, jak i fantastycznymi dodatkami.  Tutaj nie ma miejsca na banał, ale nie ma też na przerost formy nad treścią. Jest pysznie, atrakcyjnie wizualnie i niezwykle klimatycznie.

 

 

A propos klimatu – czy wiedzieliście, że w weekendowe wieczory można tu posłuchać muzyki na żywo? Nie? W każdy czwartek, piątek i sobotę tygodnia na scenie pojawiają się polscy (i nie tylko) artyści sceniczni wykonujący swój repertuar w akustycznym akompaniamencie. Chcecie wiedzieć więcej? Oto rozpiska na bieżący miesiąc:

 

 

7.02, czwartek - Marta & Leszek, gitara + wokal

8.02, piątek -Małgorzata Skrzyniarz, gitara + wokal

9.02, sobota – Patryk Skoczyński, gitara + wokal

14.02, czwartek – Małgorzata Skrzyniarz, pianino + wokal

15.02, piątek – Popart, gitara + wokal

16.02, sobota – Patryk Skoczyński, gitara + wokal

21.02, czwartek -Jay Nowakowski, gitara + wokal

22.02, piątek – Popart, gitara + wokal

23.02, sobota – Małgorzata Skrzyniarz, pianino + wokal

28.02, czwartek – Marta & Leszek, gitara + wokal

 

 

Wpadajcie od godz. 19:00. Wstęp jest darmowy – wiadomo, w ramach zamówionych pozycji z menu. Chodźcie na kolacje, kieliszek wina, drinka lub wszystko naraz, a poczujecie się dopieszczeni na każdej płaszczyźnie.

Serio, serio!

 

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego fanpage`a Restauracji MOMU – Pieczemy Dymem