Piątek, 8.02

Przywitanie Chińskiego Nowego Roku 2019 w Muzeum Azji i Pacyfiku

Coś dla fanów wschodnich kultur i astrologii. W najbliższy piątek zajrzyjcie do Muzeum Azji i Pacyfiku, aby świętować początek chińskiego nowego roku – Roku Świni. Poznacie symbolikę tego uroczego zwierzęcia z różnych punktów widzenia i będziecie mogli poćwiczyć "qigong dzika", specjalnie przygotowany na tę okazję. Spotkaniu towarzyszyć będzie kiermasz. Wstęp free.

Start: 18:00

Gdzie: Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 2

 

 

Stand-up Polska Prezentuje: Mieszko Minkiewicz + Adam Gajda

Lubicie cięte riposty i określenia „w punkt” charakterystyczne dla stand-up`ów? W takim razie piątek w Resorcie Komedii na pewno Was nie rozczaruje. Za mikrofonem pojawi się komik z wieloletnim stażem i najlepszy (a równocześnie jedyny) stand-up`er w Łasku, który na co dzień „sadzi swoje sadzonki”. Będzie się działo! Bilety 25zł, 33zł w dniu wydarzenia.

Start: 19:00

Gdzie: Resort Komedii, ul. Bielańska 1

 

 

WESTBAM X RKT#1

Legenda kultury rave już w najbliższy piątek pojawi się w Klubie Iskra Pole Mokotowskie, po raz pierwszy od czasu wydania swojego ostatniego albumu (na którym słychać m.in. Drake’a, Busta Rhymes, Tyler the Creator i Kendricka Lamara). To prawdziwe święto dla prawdziwych fanów muzyki elektronicznej. Bilety dostępne w cenie 49zł (III pula).

Start: 22:00

Gdzie: Iskra Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5

 

Sprawdź: MAXIMILIAN LENZ, CZYLI WESTBAM JUŻ 8 LUTEGO ZAGRA W KLUBIE ISKRA

 

Sobota, 9.02

Warsaw Coffee Festival 2019 - Warszawski Festiwal Kawy 2019

Kawa to dla Was rytuał, energia na cały dzień, zajawka czy pasja? Żadna z odpowiedzi nie jest błędna. Poznajcie wszystkie, aktualnie poznane metody parzenia, ogrom różnych gatunków, a co za tym idzie aromatów, form i smaków prosto z najodleglejszych krańców świata na warszawskim festiwalu kawy. Wejściówka kosztuje 10zł, nabyć ją można przed wejściem.

Start: 10:00

Gdzie: Pałac Kultury i Nauki

 

Welcome To Ibiza / Hanna Bernard & Misza(vocal) & The Saint

Zimno, ponuro i brzydko? Was też już zaczęło to przytłaczać? Nie ma rady, trzeba się od tego na chwilę oderwać. Proponujemy gorącą niczym Ibiza imprezę na najwyższym klubowym poziomie (dosłownie i w przenośni) w The View Warsaw. W house`owych klimatach zagrają dla Was Hanna Bernard, MISZA i The Saint. Wstęp: 30zł.

Start: 22:00

Gdzie: The View Warsaw, ul. Twarda 18

 

 

Dekada » Warsaw Celebration « Warszawa, Ja i Ty

Po raz kolejny zapraszamy Was na imprezę z jednego najlepszych warszawskich cykli. Klub Dekada znacie już bardzo dobrze (mamy taka nadzieję przynajmniej), więc wiecie czego się spodziewać. Same hity, idealne do tańca i wspólnego śpiewania. Przyjazna atmosfera i klimat zabawy do samego rana to rzeczy, za które najbardziej Dekadę lubimy. A Wy? Wstęp: 25zł

Start: 22:00

Gdzie: Klub Dekada, ul. Grójecka 19/25

 

 

Niedziela, 10.02

Wielka wyprzedaż w Bookoff / ZIMA 2019

Wielka wyprzedaż w jednej z najlepiej zaopatrzonych księgarni artystycznych w Warszawie – brzmi jak marzenie, a my jak wiecie, lubimy je spełniać. Zachęcamy do tego również i Was, w końcu jakoś trzeba zrobić miejsce na wiosenne nowości wydawnicze. Kto wie, jakie perełki uda się przy okazji upolować.

Start: 12:00

Gdzie: Księgarnia Bookoff w Muzeum na Pańskiej (u. Pańska 3) i nad Wisłą (u. Wybrzeże Kościuszkowskie 22)

 

 

Dawno temu na Pradze | Muzeum dla maluchów

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 0-6 lat, mające na celu wytłumaczenie im, jak powstaje miasto, jaki ma to związek z rzeką oraz czym różni się od wsi. 30 minut teorii i 30 minut na stworzenie własnej pracy plastycznej na zadany temat to idealny czas, by nauczyć czegoś maluchy, a równocześnie nie zdążyć ich znudzić. Wstęp 10zł, obowiązują zapisy.

Start: 11:00

Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52

 

 

Maanam być lepiej – spektakl taneczny, monografia Maanamu i Kory

W hołdzie niedawno zmarłej artystki, ikony polskiej sceny muzycznej stworzono spektakl przedstawiający jej życie i twórczość. Całość przedstawiono przy pomocy choreografii, a wszystko to za sprawą inicjatywy grupy tanecznej Slyde. Nie obędzie się również bez wokalu i recytacji. Zajrzyjcie! Bilety: 5zł.

Start: 17:00

Gdzie: Dom Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9

 

 

Do zobaczenia na mieście!