Zobacz też: DArmowe koncerty dla Wegan? Tylko od Beyonce i Jay-Z

 

The Neighbourhood

7.02.2019, Warszawa, Torwar

Niestety, bilety wyprzedane. Warto jednak jeszcze trochę poszukać, bądź odezwać się na grupach związanych z wydarzeniem – na ostatnia chwilę łatwiej coś dorwać. Jeśli nie znacie ich muzyki, możemy powiedzieć, że jest to zespół grający alternatywny rock i pop-rock, w lekko anemicznym, bardzo magicznym klimacie. Wybili się już swoim pierwszym singlem z 2012 roku pod tytułem „Sweater Wheter”. Krążek ten osiągnął w Stanach Zjednoczonych status podwójnej platyny.

 

 

Twenty One Pilots

15.02.2019, Łódź, Atlas Arena

Zespół pochodzący z Ohio, wykonujący mieszankę wybuchową co najmniej kilku gatunków (pop, rock, hip-hop, synth…). W Polsce największy rozgłos przyniósł im soundtrack z filmu „Suicide Squad”, z którego utwór „Heathens” autorstwa chłopaków okazał się być najpopularniejszy z krążka. Na początku października minionego roku wydali nową płytę pod tytułem „Trench”.  

 

 

Bastille

19.02.2019, Warszawa, Torwar

Ci Panowie z kolei, pochodzą z Londynu. Możecie ich kojarzyć z radiowych hitów „Pompeii”, czy „Things We Lost In The Fire”. Zgrabnie balansują na granicy synthpopu i rocka alternatywnego. Oba kawałki pochodzą z ich debiutanckiej płyty „Bad Blood”, który krótko po wydaniu uplasował się na pierwszej pozycji UK Albums Chart. Zespół ma na koncie dwa ukończone albumy studyjne, natomiast trzeci z nich niedługo zostanie ukończony, z czym wiąże się obecnie trwająca trasa koncertowa.

 

 

Nicki Minaj i Juice WRLD

24.02.2019, Łódź, Atlas Arena

Światowa gwiazda muzyki pop z wizerunkiem kojarzonym ze skalpelem, wydatnymi, kobiecymi kształtami i kolorowymi włosami. W 2018 roku artystka wydała swój platynowy album „Queen” i uzyskała status pierwszej kobiety zapisanej na kartach Billboard Hot 100. Jej koncerty to nie tylko muzyka, ale tez widowiskowe show przypominające spektakl teatralnych. Nicky zapowiada, że przedstawi europejskiej publice jej swój własny świat.

 

 

Nosowska na Tłusto i Basta

27.02.2019, Warszawa, Torwar

Jeśli jeszcze nie macie biletów, zakładamy, że nie wejdziecie. Jeden z najbardziej rozchwytywanych koncertów ostatnich miesięcy. Katarzyna Nosowska, w ostatnich latach odważyła się wyjść ze swojej skorupy i ponurej aury, by po latach, pokazać swoim fanom nowe, śmiałe oblicze. Nie macie się czego bać, muzycznie jest wciąż genialnie. Inaczej, ale genialnie. Artystka pojawi się również we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Łodzi.

 

 

Do zobaczenia pod sceną!