Zobacz też: Warsztaty Haft i Koronka w Warszawie

Kiedy kończy się karnawał? W środę za tydzień, czyli 6-tego marca. Tak, nam też czas niemalże przesypał się przez palce, ale nie ma powodów do zmartwień. Tegoroczne ostatki możecie świętować w wyjątkowy sposób, bo… po cichu. Przynajmniej dla całej reszty miasta. Aioli Cantine Bar Cafe Deli wraz z Technorankiem szykują dla Was imprezę w słuchawkach. Nie możecie tego przegapić.

 

 

Ostatki, 5-ty marca. Za granicą ten dzień określany jest różnie: Mardi Gras, Pancake Tuesday czy fastelavn. To właśnie jedne z tych wtorków, w który należy wziąć sobie wolne. Nie tylko po to, by wieczorem hucznie obchodzić koniec karnawału. Tym razem, wyjątkowo, skupmy się na poranku. Już od godziny 7-mejprzy ulicy Świętokrzyskiej 18 czekać na Was będą słuchawki z możliwością wyboru kanału, którego chcecie słuchać i oczywiście, pyszne śniadanko.

Przyciski będą dwa, jeden zabierze Was do strefy Light, gdzie usłyszycie zespół KAMP! w wyjątkowym, Dj`skim wydaniu. Po wciśnięciu drugiego, znajdziecie się po ciemnej stronie mocy wraz z Luke`iem Cue & Chesterem Bednarczykiem. Nie wierzymy, że ktokolwiek zdoła przy tym usiedzieć.

 

 

Podsumowując:

Kiedy? wtorek, 5.03

W jakich godzinach? 7:00-11:00

Gdzie? Aioli Cantine Bar Café Deli, ul. Śiętokrzyska 18

Po co? By wybrać swój kanał i oddać się w całości muzyce techno, na dobry dzień i udane zakończenie karnawału, a przy okazji skonsumować jedno ze znanych w całej stolicy śniadań.

Koszt? 15zł (płatne gotówką przy wejściu)

 

Do zobaczenia!