Zobacz też: Jeden z najlepszych klubów Dekady!

 

28.02 - Ladies Night » Babski Tłusty Czwartek!

Czwartek, to już prawie piątek, więc zdecydowanie jest co świętować. Szczególnie, jeśli łączy się z tłustym epitetem. Tego dnia królować będą pączki. Jak wiele jesteście w stanie zmieścić ich w ciągu dnia? Nie ma to większego dnia, bo dokładkę dostaniecie w Klubie Dekada.

W tłusty czwartek wszystkie Panie, przez całą noc, wchodzą za free. To jeszcze nie koniec, bo w prezencie, przy wejściu, otrzymają one tez po tym okrągłym smakołyku. Już się zasłodziliście? To nie dobrze! Każda kobieta tej nocy ma możliwość korzystania z open baru. Co z Panami, zapytacie? Ta impreza została zadedykowana dziewczynom, więc mężczyzn obejmują standardowe zasady – wchodzą za darmo, do 23:00, jeśli wpiszą się na listę pod tym adresem => www.dekada.pl/lista-gosci

Na głównej sali, tracki zadedykowane Paniom zagra DJ KarpYou. Wstęp od 22:00, niezapisani na listę panowie, oraz spóźnialscy zapłacą na bramce 10zł.

 

 

1.03 - Dekada 80's & STEVE NASH (klawisze) » Wszystko Czego Dziś Chcę

W piątek przestrzeń Klubu Dekada standardowo zamieni się w wehikuł czasu. Tym razem celujemy w kolorowe lata 80`te i disco klimat. Nie zabraknie kul dyskotekowych, kolorów i wielkich afro. A skoro o włosach mowa, nie zapomnijcie się przebrać – każdy, nawet najmniejszy, szalony dodatek jest mile widziany. Muzycznie, poza klasyczną konsolą, na scenę wjadą klawisze, za których sterami stanie Steve Nash. Towarzyszyć mu będzie elektronicznie, rezydent, Dj Funktion. Fani polskiej muzyki rozrywkowej niech nastawią się na całonocne hulańce przy małej scenie. Tam, pod hasłem „Wszystko czego dziś chce” zagra Dj Sławomix aka Dj Dred. Będzie się działo!

Impreza startuje o 22:00, do 23:00 goście z listy www.dekada.pl/lista-gosci (wpisujcie się, śmiało!) wchodzą za darmo. Po jedenastej i bez wpisu Panie zapłacą za wstęp 15zł, a panowie 20:00. Przez całą noc na Barze Polskim obowiązuje promocja na szoty – zapłacicie za nie tylko 5 ziko od sztuki.

 

 

2.03 - Dekada » Warsaw Carnival Celebration « Słodkiego Miłego Życia

Z kolorowych lat 80-tych, następnego dnia, teleportujemy się do słonecznego Rio de Janeiro. Powodów ku temu jest wiele, ale podstawowy jest całkiem oczywisty – świętujemy karnawał! Cekiny, pióra, maski to atrybuty, które sprawią, że poczujecie się jak gwiazdy. Pokażcie, że Warszawa potrafi bawić się równie dobrze!

Za deckami tego wieczora królować będą: Dj Chris DTS & Dj Finger (sala główna), oraz Dj Anusz (sala polska).

Bramki otworzą się o 22:00, podobnie do imprez wymienionych wyżej, do godz 23:00 możecie wbić się za free, pod warunkiem, że wpiszecie się na listę (www.dekada.pl/lista-gosci). Jeśli tego nie zrobicie, lub przegapicie godzinę, za wstęp zapłacicie 20zł (Panie) lub 25zł (Panowie).

 

 

 

Do zobaczenia na parkiecie!