Zobacz też: Żebra i kości, czyli świetna, mięsna kolacja w sercu stolicy

Palladium – to jedna z tych warszawskich miejscówek, które kojarzą się koncertowo ludziom w każdym wieku. Grają tu muzycy z całego świata, zarówno z mainstream`u jak i off-u. Od kilku lat wystawiane są tu również spektakle teatralne. Różnorodność zapraszanych gości, przyjemne wnętrze, świetna lokalizacja (ścisłe centrum – ul. Złota 9) i klimat, jaki rodzi się tu przy okazji każdej z imprez sprawiają, że od wielu, wielu lat miejsce nie traci swojego wysokiego miejsca w rankingu najlepszych, kulturalnych spotów stolicy. 

 

Łapcie krótką zapowiedź imprezy, o której dziś trochę opowiemy:

 

Jednym z najgłośniejszych, zbliżających się wydarzeń jest całonocna impreza z udziałem cenionego na światowej scenie muzyki house, Marka Knight`a. Jest biznesmenem, właścicielem wytwórni Toolroom Records, a przede wszystkim – niezależnym artystą, nie zwracającym uwagi na trendy i tendencje.

 

Na zdjęciu muzyczna gwiazda wieczoru, Mark Knight

 

Mark, pozostając wiernym swojemu stylowi tworzy dźwięki, przy których nie można pozostać niewzruszonym. Sprawdźcie na przykładzie kawałka z listopada zeszłego roku, który w tym momencie został odtworzony blisko pół miliona razy (sic!) w serwisie youtube: 

 

 

Tego wieczora na scenie pojawi się również kilku innych gości. Wśród nich pojawią się Tube & Berger, czyli Arndt Roerig i Marko Vidovic - artyści którzy ukształtowali gatunek Deep House swoimi znakomitymi produkcjami. Ich utwór „Imprit of Pleasure” znajduje się w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się utworów wszech czasów na Beatport. Zagrają też Unknown Poets i Milkwish. 

 

Na zdjęciu duet Tube & Berger

 

Myślicie, że to koniec atrakcji? Oczywiście, że nie! Za dj`ką stanie jeszcze jeden gość. Nie zdradzimy Wam, kto to będzie, ponieważ ma to być niespodzianka. Nie wiemy jak Wy, ale my już zacieramy ręce i rwiemy włosy z przejęcia. Zapowiada się świetnie! 

 

 

 

Gdzie: Palladium, ul. Złota 9
Kiedy: 18.05.2019
Start: 21:00
Koniec: 6:00
Line-up:
Mark Knight 
Tube & Berger 
Special Guest 
Unknown Poets 
Milkwish 
M1k3

Bilety dostępne od 14.03, do zakupienia tutaj

Ich ceny kształtują się tak: 
I pula - 79 zł, II pula - 99 zł,  III pula - 119 zł, IV pula - 139 zł
Miejsca na antresoli (widok z góry na scenę, miejsca do siedzenia i dedykowany bar - ograniczona ilość miejsc)
I pula - 200 zł, II pula - 250 zł

Chodźcie wszyscy, warto!

 

 

Foto dance-FM