Zobacz też: Wiosenne porządki w Aioli Inspired by Katowice

Piątek, 22.03

AIOLI x Lara Gessler x Wujaszek Liestyle dla Fundacji SASA

Wszyscy kochają pizzę z Aioli. A co, jeśli powiemy Wam, że już jutro w menu pojawi się nowa propozycja tego smakołyku? Dodamy jeszcze tylko, że kompozycja została stworzona przez Larę Gessler i Wujaszka Liestyle. Wiadomo tylko tyle, że nowy placek inspirowany jest Afryką, a zamówienie go oznacza również wsparcie akcji na rzecz wysyłki sprzętu medycznego do szpitala w Moshi w Tanzanii. Ależ to będzie smaczny piątek!

Gdzie? Aioli Cantine Bar & Deli, ul. Świętokrzyska 18

Godz. 15.00-19.00

 

Cześć Wiosna! - Balkan Balanga w Banjaluce

A skoro już o pysznym jedzeniu mowa, po pizzy skierujcie swoje kroki na Szkolną 2/4 i zajrzyjcie na kolację do Banjaluki. Jak już uda Wam się opróżnić talerze, długo nie usiedzicie w miejscu. Z okazji nadejścia wiosny, restauracja zamieni się w przestrzeń bałkańskiej balangi z prawdziwego zdarzenia. PS. Koniecznie zarzućcie na siebie coś w kwiatki. Za taki outfit knajpa przewidziała nagrody!

Gdzie? Banjaluka, ul. Szkolna 2/4

Godz. 20.30-00.30

 

Oops! We Did It Again w Warszawie

Ci, którzy nie natańczyli się wystarczająco w Banjaluce, powinni zajrzeć do Iskry Pole Mokotowskie. Uwaga, przygotujcie się na totalną zmianę klimatu. Tej nocy w klubie królować będą największe hity schyłku XXw. Britney Spears, Beata Kozidrak, The Prodigy i wszystko to, co nagrywało się z radia na kasety magnetofonowe. Wstęp 15 ziko.

Gdzie? ISKRA Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5

Godz. 22:00-5:00

 

Sobota, 23.03

Otwarcie nowego lokalu Falafela Bejrut

Jak już uda się Wam podnieść z łóżka po tym piątkowym szaleństwie, wybierzcie się na długi spacer w ramach zaczerpnięcia świeżego powietrza i skoczenia po jeden z naszych ulubionych środków na „zajedzenie” kaca. Już w tę sobotę, przy Rondzie Waszyngtona otworzy się filia znanego i kochanego lokalu Falafel Bejrut. Knajpa ma mieć charakter „to go”, w związku z czym polecamy przycupnąć (w celu spożycia swojej tortilli) w pobliskim Parku Skaryszewskim.

Gdzie? Okienko Falafel Bejrut, ul. Francuska 49

Godz. 12:00-0:01

 

Dekada » Warsaw Celebration « Tańcząc W Powietrzu

Na sobotni wieczór proponujemy Wam dwie imprezy. Pierwsza z nich odbędzie w popularnym Klubie Dekada, w ramach cyklu Warsaw Celebration. Kto już był, ten wie, że w głośnikach nie zabraknie największych tanecznych przebojów ostatnich dekad, z podziałem na muzykę polską (mała sala) i zagraniczną (sala główna). Nie wpisani na listę wchodzą za 25zł.

Gdzie? Klub Dekada, ul. Grójecka 19/25

Godz. 22:00-5:00

 

Revive Festival 2019

Druga z nich, to impreza, o której nie mogliśmy nie wspomnieć. Wyjątkowe połączenie elektronicznych, pociągających dźwięków i sztuki to jedna z tych rzeczy, jakie nasza redakcja kocha najbardziej. Wpadajcie do Poziomów lub Małej Warszawy (szczegóły na fanpage`u Revive) i dajcie się ponieść. To będzie niezapomniana noc! W zależności od miejscówki i line-up`u za wjazd zapłacicie od 29 do 119zł.

Gdzie? Poziomy, ul. Nowy Świat 27a i Mała Warszawa, ul. Otwocka 14

Godz. Od 16:00 w Poziomach, do 21:00 w Małej Warszawie

 

Niedziela, 24.03

Wege Festiwal Warszawa // Pałac Kultury i Nauki

Intensywne były te dwa dni, nie prawdaż? Aby trochę zwolnić i wyciszyć się przed poniedziałkiem, w niedzielę w ramach śniadania zajrzyjcie do Pałacu Kultury i Nauki po wegańskie pyszności. Jeśli znajdziecie na to siłę, polecamy skorzystać z wykładów i pokazów, które będą tu prowadzone właśnie tego dnia. To również doskonała okazja na drobne zakupy – znajdziecie tu również wegańskie kosmetyki czy ciuchy. Wstęp kosztuje piątaka.

Gdzie? Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

Godz. 12-19:00

 

David Hockney. Pejzaże, portrety i martwe natury

Co po śniadaniu? Kolejny seans z artystyczno-edukacyjnego cyklu Kina Muranów. Tym razem możecie zapoznać się bliżej z sylwetką Davida Hockneya – grafika, malarza i fotografa, który najwięcej inspiracji czerpie z unikatowego spojrzenia kierunku pop-art. Za bilet normalny zapłacicie tu 28zł.

Gdzie? Kino Muranów ul. Andersa 5

Godz. 13:30

 

LOLEK Sport: Eliminacje Mistrzostw Europy: Austria vs Polska

Kto tęsknił za kibicowaniem? Ruszają eliminacje do mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, a więc szaleństwo czas zacząć. Jeśli szukacie idealnego miejsca do oglądania meczu polecamy Wam Pub Lolek – znajdziecie tu dobrze widoczne telewizory, świetne trunki i pyszne jedzenie na mały czy większy głód. W dodatku lokalizacja jest bezbłędna – kto odmówi spotkania na Polu Mokotowskim? Już w niedzielę mecz Polska vs. Łotwa.

Gdzie? Pub Lolek, ul. Rokitnicka 15

Godz. 20:45-23:00

 

Kto planuje zaliczyć wszystkie atrakcje, ręka w górę!