Zobacz też: Mazal Tov! Food Music Culture - Nowe miejsce w Warszawie

 

Piątek, 29.03

The Dumplings - Warszawa | Trasa R A J, 29.03.2019, Klub Stodoła

To już w najbliższy piątek. Justyna Święs i Kuba Karaś zaprezentują warszawskiej publiczności materiał z najnowszej, trzeciej w swoim dorobku płyty „RAJ” na scenie kultowego klubu Stodoła. „Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy.” – mówią artyści. Bilety wciąż w sprzedaży – dostępne w cenie 73zł od sztuki.

Gdzie? Klub Stodoła, ul. Batorego 10

Start: 19:00

 

Kreatywny Piątek | „Teledyski, które zmieniły teledyski”

Przekonaj się, że choć „wszystko już było”, wciąż można tworzyć zaskakujące rzeczy. Tematem przewodnim spotkania są najbardziej pionierskie, przez co niejednokrotnie wpływowe teledyski, które powstały kilka dekad temu i kilka godzin temu. Spotkanie poprowadzi Kacper Sawicki - executive producer (Papaya Films). Udział bezpłatny.

Gdzie? Ul. Smolna 38

Start: 19:30

 

Dekada » Justin Timberlake Tribute « Zawsze Tam Gdzie Ty

Jedna z najciekawszych imprez przemijającego miesiąca. Przestrzeń Klubu Dekada przemieni się niemalże w salę koncertową, a wszystko to za sprawą hitowych kawałków Justina Timberlake`a, trzech charyzmatycznych wokali (Tomasz Pacak, Marta Mierzejewska oraz Karolina Jarzyńska) i setów serwowanych przez DJ Warsona. Standardowo – goście, którzy wpiszą się na listę, wchodzą za free, reszta płaci 20zł.

Gdzie? Klub Dekada, ul. Grójecka 19/25

Start: 22:00

 

Sobota, 30.03

Niech żyje papier! Ilustracja

Kolejna edycja targów poświęconych surowcowi, jakiemu jest papier i rzeczom, jakie można z niego wytwarzać. Tym razem tematem przewodnim będzie ilustracja, więc jeśli macie ochotę ozdobić czymś swoje ściany, w tym tygodniu lepszej okazji ku temu nie znajdziecie. Standardowo targom towarzyszyć będą spotkania tematyczne i warsztaty. Wstęp bezpłatny.

Gdzie? Państwowe Muzeum Etnograficzne, ul. Kredytowa 1

Start: 11:00

 

Żarcie Na Kółkach: Start Sezonu

Jeden Stadion, 100 food trucków, ponad 500 dań do wyboru. To może oznaczać tylko jedno – otwarcie nowego sezonu street-food`owego szaleństwa. Przez cały weekend (30 i 31.03) na błoniach Stadionu Narodowego staną samochody po brzegi wypełnione obłędnym jedzeniem. Nie może Nas tam zabraknąć, mamy nadzieję – do zobaczenia! Wejście na teren pikniku bezpłatne.

Gdzie? PGE Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1

Start: 12:00

 

90's Tv Show: Towary luksusowe

„Zapraszamy na 90's Tv Show - cykl komediowy prosto z Resortu Komedii, w którym wybrane fragmenty ulubionych seriali i programów inspirują komiczki i komików do grania improwizowanych scen.”- piszą organizatorzy. Komicy nawiązywać będą do blichtru, luksusu i przepychu rodem z kineskopowego odbiornika. Bilety w cenie 20-25zł.

Gdzie? Resort Komedii w Resorcie przy ul. Bielańskiej 1

Start: 19:00

 

Niedziela, 30.03

Ekocuda Vol. 6 Warszawa - Targi Kosmetyków Naturalnych

Kolejna edycja jednych z naszych ulubionych targów. Dostaniecie tam make-up mineralny, kosmetyki pielęgnacyjne ze składników naturalnych, wegańskie środki myjące i wiele, wiele innych. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością, więc przygotujcie się na poruszanie się w tłumie. Nam to nie przeszkadza – to jedna z niewielu okazji by „pomacać”, powąchać i oczywiście zakupić wybrane przez siebie kosmetyki naturalne. Wstęp bezpłatny.

Gdzie? Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera

Start: 11:00

 

Tadeusz Rolke. Fotografie warszawskie

„Wielowątkowa opowieść o stolicy lat 50. i 60. − od obrazów zrujnowanego po wojnie miasta, odbudowującego się w socrealistycznym gorsecie, poprzez reportaże z życia mieszkańców, fascynację modą, pięknymi dziewczynami i skuterami lambretta, po zapis życia artystycznego i  towarzyskiego, portrety ludzi kultury i sztuki.” – piszą organizatorzy na stronie wydarzenia. Zapowiada się sentymentalnie i pięknie. Wstęp bezpłatny.

Gdzie? Dom Spotkań z Historią, ul. Karowa 20

Start: 12:00

 

LOLEK Dzieciom w Niedzielę: Klubik Domówka

Po raz kolejny Wam Lolka jako miejsce idealne by spędzić niedzielne popołudnie z dzieciakami. Nie bez powodu – maluchy uświadczą tu wielu różnych rozrywek bez dodatkowych opłat, rodzice zrelaksują się przy kawie czy obiedzie a po wszystkim, wspólnie, obowiązkowy spacer po Polu Mokotowskim. Wpadajcie, bo warto!

Gdzie? Pub Lolek, ul. Rokitnicka 20

Start: 14:00

 

 

 

Do zobaczenia!