Zobacz też: Wiosna filmów i premiera filmu "Synonimy" - sprawdźcie szczegóły

Piątek, 5.04

Weekend włoskich smaków

Komu mozarelle, pepperoni, grana padano? Macie chrapkę? Wpadajcie do Halii Gwardii, gdzie przez cały weekend na stoiskach królować będą prawdziwe, importowane, włoskie produkty. Autentyczne smaki, adekwatna cena i klimat rodem ze słonecznych Włoch. Właśnie tego nam w tym tygodniu potrzeba!

Gdzie? Hala Gwardii, Plac Żelaznej Bramy 1

Start: 9:00

 

Stand-up Polska prezentuje: Work in progress

Tym razem w Resorcie Komedii Cezary Jurkiewicz (WYJĄTKOWO BEZ SEBASTIANA REJENTA) zaprosi komików związanych i zaprzyjaźnionych ze Stand-up Polska (…) Usłyszycie nowe żarty, które nigdy wcześniej nie były mówione oraz takie, które już nigdy więcej nie zostaną powtórzone.” – piszą organizatorzy. Wjazd kosztuje 5zł, bilet można kupić wyłącznie TUTAJ (www.kupbilecik.pl

Start: 19:00

Gdzie? Resort Komedii, ul. Bielańska 1

 

Kiedyś to było - 80's PARTY w Pogłosie

Tak jakoś wyszło, że imprezy z wehikułem czasu w roli głównej stały się naszymi ulubionymi. Jeśli macie ochotę przenieść się w ten weekend do lat 80-tych, koniecznie wpadnijcie do Pogłosu. Poza tym, osoby, które zaznaczą „wezmę udział” na fejsbukowym wydarzeniu, do północy wejdą za darmo. Reszta płaci dyszkę.

Start: 22:45

Gdzie? Pogłos, ul. Burakowska 12

 

Sobota, 6.04

AïOLI x Dolina Noteci

Nie wiemy jak jest u Was, ale w naszym wypadku, sobota, to jedyny taki dzień w tygodniu, kiedy jadamy śniadanie na spokojnie, bez pośpiechu, na mieście. Koniecznie tego spróbujcie, dzień od razu staje się lepszy. Szczególnie, jeśli możecie wziąć ze sobą swojego czworonoga, który w cenie waszego jedzonka, zje sobie pyszny i zdrowy posiłek razem z Wami. Tak właśnie będzie w najbliższą sobotę w Aioli przy Chmielnej. Sprawdźcie!

Start: 9:00

Gdzie? Aioli Bread&Aperitivo, ul. Chmielna 26

 

18 lat "Bridget Jones” / Kokoty i klechy

A wieczór? Wiosna już pokazuje swoje piękne oblicze, a w takich okolicznościach, pozostanie w domu byłoby grzechem. Można za to skoczyć sobie, chociażby spacerkiem czy rowerem, na imprezę do Iskry. Tego dnia odbędzie się tam impreza nie-byle-jaka, bo pod patronatem Vogule Poland. Organizują ją z okazji osiągnięcia pełnoletności filmu „Dziennik Bridget Jones”. W tym momencie bilety (z III puli) chodzą po 30zł.

Start: 21:00

Gdzie? Iskra Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5

 

Dekada » Stars of Dekada: LADY GAGA « Mam Tak Samo Jak Ty

Może się jednak okazać, że bliżej Wam na Grójecką. Jeśli tak, nie powinno Was zabraknąć w kultowym klubie Dekada. W tym tygodniu odbędzie się tam impreza na cześć Lady Gagi i jej nagrodzenia Oscarem za utwór „Shallow”. Tradycyjnie nie zabraknie też polskich przebojów minionych dekad na małej Sali. Tradycyjnie również osoby wpisane na listę gości przez stronę klubu do 23:00 wchodzą za darmo. Reszta płaci 20-25zł w zależności od reprezentowanej płci.

Start: 22:00

Gdzie? Klub Dekada, ul. Grójecka 19/25

 

Niedziela, 7.04

LOLEK Dzieciom w Niedzielę: Pokazy bez skazy

Niedziela w rodzinnym gronie, to perfekcyjna recepta na zakończenie weekend`u. Zbierzcie najbliższych i ruszcie do Lolka, gdzie jak co weekend, poza pysznym jedzeniem i domowym klimatem organizowane są animacje i szeroko rozumiane zajęcia dla najmłodszych biesiadników. W tym tygodniu odbędą się one pod hasłem „Mały naukowiec”. Udział w cenie zamówienia.

Start: 14:00

Gdzie? Pub Lolek, ul. Rokitnicka 20

 

Czego nie widać

A może by tak teatr wieczorową porą? „Konstrukcja „Czego nie widać” jest oparta na ukazaniu teatru w teatrze. Autor wyszedł z założenia, że podglądanie zakulisowej bieganiny, wszystkiego czego zazwyczaj w teatrze nie widać, jest równie ciekawe jak akcja samego przedstawienia. W związku z tym widz otrzymuje dwa w jednym. I ogląda spektakl w spektaklu. „Czego nie widać” to sztuka kultowa, nazywana najzabawniejszą farsą, jaka kiedykolwiek została napisana.” – piszą organizatorzy. Idziemy w to! Cena za bilet to 40-120zł.

Start: 19:00

Gdzie? Teatr Kwadrat, ul. Marszałkowska 138

 

Bass Astral x Igo / Progresja

Tym, co od kilku miesiący mają bilety, przypominamy się, by upewnili się, na który termin udało im się je dorwać. Tym, co jeszcze nie mają, polecamy pobuszować na grupach utworzonych do wydarzenia lub w dniu koncertu wypatrywać tzw. koników. Dlaczego? Dlatego, że koncert tych dwóch panów, to jedno z tych wydarzeń, na które wszyscy czekamy od miesięcy i głupio byłoby go przegapić. Bilety na oba terminy rozeszły się w chwilę po ich ogłoszeniu.

Start: 20:00

Gdzie? Progresja, ul. Fort Wola 22

 

Do zobaczenia na miejscu!