Lubicie filmy? Trwa jubileuszowa edycja Wiosny Filmów. Kliknijcie, by poznać szczegóły.

Łapcie! Nasze TOP 10 na kwiecień:

 

Uciekaj (film) – już dostępny w serwisie

Wysoko oceniany horror o komediowym nalocie. Mówi o dwójce zakochanych w sobie bez pamięci ludzi, nie zważającej na różnice rasowe. Ich życie przypomina sielankę, do momentu, w którym para nie decyduje się odwiedzić najbliższej rodziny dziewczyny. Musicie to zobaczyć, film jak na horror, został bardzo ciekawie zbudowany.

 

 

The Highwayman (film) – już dostępny w serwisie

Kevin Costner w głównej roli serialu opowiadającego o stróżach prawa, którzy pomimo postępu technologii kryminalistycznej, działająć w oparciu o stare dobre metody, jako jedyni nie zawodzą w poszukiwaniach legendarnej pary morderców – Bonnie i Clyde`a.

 

 

Biała fala: legenda o kokainowej wyspie (film) – już dostępny w serwisie

Film dla wiecznych marzycieli oraz tych, którzy lubią zastanawiać się, czy legendy mają w sobie ziarno prawdy. „Legenda o kokainowej wyspie” to dokument, opowiadający o grupie niebieskich ptaków, chcących na własnej skórze przekonać się, czy tytułowy mit mówi prawdę. Ciekawe, nie uważacie?

 

zwiatun: https://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-49523

 

Chilling adventures of Sabrina (serial) – sezon 2, premiera 5.04

Kontrowersyjny, nastawiony pod młodzież serial, który największą popularność zyskał wśród dorosłych. Chilling Adventures of Sabrina, to opowieść o nastolatce, która stara się połączyć ze sobą dwa światy – śmiertelników i magii, opartej na przynależności do Kościoła Mocy. Sezon drugi Sabriny to jedna z najgłośniejszych premier tego miesiąca.

 

 

Ruchome Piaski (serial) – sezon pierwszy, premiera 5.04

Serial oparty na bestsellerowej powieści wyprodukowany przez Netflixa? Takie rzeczy rzadko kiedy się nie udają. Thriller opowiada o oskarżonej za strzelaninę w prywatnej szkole średniej na przedmieściach Sztokholmu przeciętnej licealistki, jej tajemnicach i relacjach z innymi uczniami o mniej przeciętnej historii. Zapowiada się świetnie.

 

 

Special (serial) – sezon pierwszy, premiera 12.04

Pamiętacie „Atypowego”? Być może mylnie, ale zapowiedzi tego serialu silnie nam się z nim kojarzą, co sprawia, że odliczamy dni do premiery. Głównym bohaterem historii ma być młody homoseksualista, dotknięty niepełnosprawnością ruchową. Pomimo wszelkich przeciwności losu zamierza żyć normalnie i nie przejmować się trudnościami. Podobnie do „Atypowego” serial ma być utrzymany w komediowej konwencji.

 

 

Les Miserables: Nędznicy (film) – od 17.04

Filmowa adaptacja jednego z najpopularniejszych musicali na świecie już niebawem pojawi się na platformie. Niezależnie od tego, czy znacie ten film na pamięć, czy może jakimś cudem, jeszcze go nie widzieliście – informujemy, że będzie, bo naprawdę warto to obejrzeć.

 

 

Samantha! (serial) – sezon drugi, premiera 19.04

Lekka historia z gatunku tych, które lubimy oglądać do poduszki po ciężkim dniu pracy. Tytułowa Samantha, gwiazda popkultury jako mała dziewczynka, dorosła, tracąc wraz z wiekiem sławę i popularność. Dziewczyna nie poddaje się, wcielając w życie coraz to bardziej szalone pomysły na odzyskanie fanów. Macie jeszcze czas na nadrobienie sezonu pierwszego!

 

 

Bonding (serial) – sezon pierwszy, premiera 24.04

Siedmioodcinkowy reprezentant krótkich form filmowych. Oparta na czarnym humorze opowieść o relacji łączącej dwójkę szkolnych przyjaciół – Pete`m, zadeklarowanym gejem, oraz Tiff – jedną z najlepszych domin Nowego Jorku. Dziewczyna zamierza wprowadzić przyjaciela w swój mroczny, podziemny świat BDSM.

 

bonding serial netflix

Protector (serial) – drugi sezon, premiera 26.04

Jeśli lubicie super bohaterów, magiczne artefakty i wszystko to, co w kinie fantasy najlepsze, koniecznie obejrzyjcie pierwszy sezon tego serialu. Opowiada on o sklepikarzu, którego życie zmienia się nie do poznania za sprawą tajemniczego przedmiotu. Już pod koniec tego miesiąca możecie śledzić jego losy w drugim sezonie serialu.

 

A Wy, na co czekacie najbardziej?