Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie "Drony", Fisz Emade tworzywo powrócili z nowym albumem „Radar”. Tym razem panowie sięgneli do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem - zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro. 

Ta interpretacja dźwięków lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach. Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. 

 

Zobacz także: Wiosna z Netflixem – najgłośniejsze premiery kwietnia

 

Po wielu wyprzedanych koncertach  macie ostatnią możliwość zobaczenia Fisz Emade Tworzywo w trasie "Radar" będzie w Starym Maneżu 12 kwietnia w Gdańsku (ostatnie bilety tutaj), 14 kwietnia w Warszawie i 26 kwietnia w Legnicy.