Już 31 sierpnia Stadion Olimpijski spowije fala radości i kolorów. Wrocław dołącza do 4 innych miast z mapy The Color Run Poland: Warszawy, Poznania, Gdańska i Krakowa. To niezwykle barwne wydarzenie jest finezyjnym połączeniem sportu z dobrą zabawą. The Color Run to festyn, piknik i bieg w jednym. Jego zasady są proste. Każdy uczestnik pokonując jego 5-kilometrową trasę ma dobrze się bawić i przeżyć kolorowe, radosne chwile. Nieważne jest czy ktoś pokona go indywidualnie, w towarzystwie, szybko czy wolno. Ważne jest to, że wszystkich oczaruje magia kolorów. Podczas tego wydarzenia uczestnicy wzajemnie obsypują się kolorowymi proszkami.

 

Zobacz także Co zamiast kawy? TOP 5 matcha w Warszawie

 

Dookoła nich tworzy się urzekająca, wręcz bajkowa aura, a oni sami, niezależnie od wieku bawią się jak najszczęśliwsze dzieci. The Color Run jest dla każdego, niezależnie od kondycji fizycznej, bo trasę można przebiec, przetańczyć, przespacerować czy też pokonać u rodzica na barana.

 

mówią na mieście sport the color run 2019

 

- The Color Run to nie jest typowy bieg uliczny. To wyjątkowe wydarzenie, w którym po prostu trzeba się „zakolorować”. To istna eksplozja endorfin i radości – wyjaśnia Karina Dziuba z The Color Run Poland. – Każdego roku staramy się zaskakiwać czymś nowym. W tym roku na trasie 5 km, oprócz stacji z kolorowym proszkiem, znajdzie się kilka niespodzianek, m.in. dmuchane przeszkody, stacja z kolorową pianą, a w strefie festiwalowej – dmuchany jednorożec i wielka trampolina, na której będzie można skakać niczym prawdziwy superbohater. Podczas The Color Run rodzina i przyjaciele mogą być naprawdę razem. Nasz bieg to idealna propozycja na wolną sobotę. To okazja do odciągnięcia dzieci od komputerów i telefonów oraz szansa na pokazanie im kolorowego, pełnego radości świata - dodaje organizator.

 

mówią na mieście sport

Na stronie internetowej https://thecolorrun.pl/pl/locations/wroclaw/ dostępna jest oferta pakietów startowych The Color Run Wrocław. Ich ceny wahają się od 48 do 136 złotych, a ich zawartość przyciąga bogactwem znajdujących się w nich gadżetów. Dzieci do lat 10 mogą uczestniczyć zupełnie za darmo, towarzysząc swoim rodzicom. Dla drużyn (powyżej 4 osób) przysługuje zniżka w wysokości 10%.