Legal Kitchen by Legal Cakes to miejsce nastawione na słodkie wypieki, śniadania, lunche, obiady i kolacje dedykowane dbającym o zdrowe odżywianie i zbilansowaną dietę. W ofercie znajdziecie słodkie i wytrawne zdrowe wersje najpopularniejszych dań świata, ciasta, koktajle oraz desery. 

Powstali w 2015 roku dzięki pasji i ciężkiej pracy, a głównym celem, który im przyświecał było stworzenie takiego miejsca, do którego sami chcieliby chodzić.

 

legal cakes warszawa mówią na mieście alicja jagodzińska

 

Nie mieliśmy początkowo wielkiego kapitału – mieliśmy za to dobry pomysł i determinację, by go zrealizować. Ja i Kuba jesteśmy aktywni sportowo, lubimy dobrze zjeść mając poczucie, że zostaliśmy zdrowo nakarmieni - opowiada Alicja.

Wszystkie produkty nie zawierają cukru oraz pszenicy, większość jest bez laktozy, mamy wiele pozycji wegańskich czy też stworzonych z myślą o diabetykach. 

Odtworzyli smaki najpopularniejszych słodkości świata ze sklepowych półek, zamieniając każdy łatwo dostępny i niezdrowy produkt – wyszukanym i pełnowartościowym zamiennikiem, dostarczając tym samym dużą dawkę składników odżywczych. 

 

legal cakes warszawa mówią na mieście alicja jagodzińska

 

Mąkę pszenną zamieniamy na migdałową lub jaglaną. 

Cukier na erytrol lub ksylitol. 

Słodki, gęsty karmel robimy z mleka kokosowego i syropu klonowego. 

Burgery i pizzą są bezglutenowe. 

W Legal Kitchen cukru nie znajdziecie nawet do posłodzenia kawy i herbaty. Wyroby nie są produkowane przemysłowo, lecz tworzone wg domowych metod, z zamiłowaniem i pasją.

 

 

legal cakes warszawa mówią na mieście alicja jagodzińska

 

Widzimy się na Poznańskiej 13 w Legal Kitchen by Legal Cakes, gdzie na miejscu możecie zjeść pysznie i zdrowo.