Pańska 85

Chińska restauracja, którą łączy tradycję z nowoczesnością zarówno w kuchni jak i w wystroju. Dominuje styl elegancki, ale nie jest sztywny. Bez wątpienia uwagę gości przykują ogromne metalowe lampy, które nadają przytulny nastrój.

 

pańska 85 warszawa mówią na mieście

 

Kanapa

Kuchnia serwuje tradycyjne dania ukraińskie. Lokal mieści się na Mokotowie w przedwojennej Willi Siedlanowskich zaprojektowanej w 1933 roku. Niewiele zmieniło się od tamtej pory i z tego powodu miejsce jest klasyczne oraz eleganckie. Poczujesz się tam jak w domu. Niezwykle przyjemnie jest również w ogródku, który funkcjonuje od wiosny do jesieni. 

 

restauracja kanapa warszawa mówią na mieście

 

Concept 13

Restauracja mieści się na ostatnim piętrze w budynku słynnego Vitkaca. Concept13 to miejsce przestronne, jasne i niezwykle dopracowane. Zamiast ścian są ogromne okna, a widok na Warszawę zapiera dech w piersiach. Klimatu restauracji dodaje fakt, że można podglądać kucharzy podczas gotowania. 

 

concept 13 mówią na mieście warszawa bracka

 

Raj w Niebie

Jeśli chcecie poczuć Hawajski klimat zarówno na talerzu jak i w wystroju to musicie tu wpaść! Pięknie, ale trochę tajemniczo, jest wielkie lustro, szatnia jak za dawnych lat, dwie sale: jedna niebieska, a druga z palmami oraz hawajskimi liśćmi na ścianach, a także wygodnymi, kolorowymi fotelami. Ten wystrój z pewnością wprowadzi was w dobry nastrój, a dania podbiją podniebienie. 

 

raj w niebie warszawa mówią na mieście

 

La Sirena: The Mexican Food Cartel 

Genialna prawdziwie meksykańska kuchnia, a oprócz tego niestandardowy klimat lokalu. Obdrapana z zewnątrz kamienica, a w środku powycierane kafelki, napisy wyryte na ścianach, druciana siatka, a także grube łańcuchy. Dominuje mroczny nastrój ze względu na ograniczone oświetlenie. Bez wątpienia warto tam wpaść ze znajomymi i poczuć meksykański klimat!

 

 

La Sirena Warszawa Mówią na mieście

 

Jeśli nie macie planów na wolne popołudnie wybierzcie którąś z knajpek i cieszcie się wraz z najbliższymi pysznym jedzeniem w wyjątkowym wystroju. Każdy znajdzie coś dla siebie!