Przystanek Cafe


Gdzie: ul. Jeziorna 2
Więcej info: tu

przystanek Cafe, warszawa, nietypowe restauracje

Co powiecie na kolacje w miejskim autobusie? W lokalu "Przystanek Cafe" jest to możliwe. Jest tuprzytulnie, smacznie i bardzo oryginalnie. Komunikacja miejska nie kojarzy Ci się najlepiej? Może jest to dobry sposób na pozbycie się złych wspomnień i zastąpienie ich nowymi i lepszymi? Takimi przy dobrej kawie czy smacznym posiłku. Według nas warto spróbować.


 Dinner in the Sky

Gdzie:
już za 3 miesiące w Krakowie, niebawem w Warszawie!
Więcej info: tu

Dinner in the Sky, dinner, niespotykane restauracje, obiad na niebie


 Jedząc coś pysznego nie raz zdarza nam się mówić: niebo w gębie. A co jeśli spożywając smaczny posiłek naprawdę znajdowalibyśmy się w niebie? Okazuje się, że w Warszawie jest to możliwe.  Na czy to dokładnie polega? Uczestnicy zasiadają wspólnie przy platformie, przypominającej swoim kształtem ogromny stół, który następnie podnoszony zostaje przez dźwig na wysokość 40-50 m. Taka kolacja to interesująca okazja by zobaczyć miasto z zupełnie innej perspektywy i spożyć posiłek w towarzystwie dreszczyku emocji.


 Shabu-shabu 


Gdzie: Mokotowska 27
Więcej info: tu

Shabu Shabu, mokotowska 27, warszawa, niestandardowe restauracje, oryginane lokale, warszawa

A może knajpa, w której jedzenie zostanie przygotowane dokładnie tak, jak lubisz najbardziej? Skąd ta pewność? Ponieważ ugotujesz ją sobie  sam! Przy każdym stoliku znajdują się specjalne kociołki do których wlewany jest bulion, wrzucane mięso, warzywa i grzyby. Podczas takiej kolacji nie można się nudzić!
 


 Dine in the Dark


Gdzie: Restauracja Borpince ul. Zgoda 1
Więcej info: tu

Dine in the dark, Borpince, węgierska kuchnia, jedzenie w ciemności, warszawa

Zastanówcie się, kiedy ostatnio spożywając posiłek byliście na nim w stu procentach skupieni?  Nie przeglądaliście facebooka, nie układaliście w głowie listy rzeczy do zrobienia itd. Nie jesteście w stanie sobie przypomnieć? My też nie. Dlatego opcja kolacji w absolutnych ciemnościach wydaje nam się tak intrygująca.  Restauracja serwuje kuchnie węgierską, jednak dokładne menu nie jest znane,  żeby nie psuć niespodzianki gościom. Będąc w takiej knajpie nie pozostaje nic innego, jak tylko oddać się rozkoszom podniebienia.


 Japońska Restauracja Teppanyaki


Gdzie: Restauracja Benihana ul.  Twarda 4 
Więcej info: tu

Japońska restauracja, gotowanie na żywo, warszawa, nietypowy lokal

W tej restauracji możemy liczyć na kolacje i show. O co dokładnie chodzi? Teppanyaki to sposób przyrządzania posiłków na specjalnym stole teppan, który znajduje się naprzeciwko gości. Potrawa powstaje na oczach klinetów, zaś samo gotowanie jest wykonywane w bardzo efektowny sposób. Knajpę polecamy szczególnie osobom, które lubią, gdy podczas kolacji dużo się dzieje!