Kwarantanna na na została zainicjowana przez Facebooka we współpracy z Kayax. Ujawniono właśnie line-up ostatniego tygodnia cyklu i podsumowano dotychczasową zbiórkę na rzecz Szlachetnej Paczki.

Już w najbliższy piątek 24 kwietnia o godzinie 18.00 na stronie @FacebookApp wystąpi Brodka. Ostatni tydzień akcji zainauguruje swoim poniedziałkowym koncertem Kayah, a środa będzie należała do Karoliny Czarneckiej.

 

 

Natomiast 1 maja koncert kończący cały cykl dadzą powracający specjalnie na tę okazję The Dumplings.

 

 

Wszystkie dotychczasowe występy są dostępne na stronie Facebook app i cieszą się dużą popularnością — do tej pory wyświetlono je już ponad 4 mln razy.

Każda transmisja jest opatrzona przyciskiem “Przekaż datek”, który umożliwia łatwe przekazanie środków na rzecz Szlachetnej Paczki. Facebook nie pobiera żadnych opłat od zbiórek prowadzonych na platformie.

LINE-UP KWARANTANNA NA NA:

  • Brodka – piątek, 24 kwietnia 18:00
  • Kayah – poniedziałek, 27 kwietnia 18:00
  • Karolina Czarnecka – środa, 29 kwietnia 18:00
  • The Dumplings – piątek, 1 maja 18:00

Zapraszmay do oglądania koncertów, bo bez wątpienia jest to wydarzenie bez precedensów. Cieszy, że artyści starają się wychodzić naprzeciw trudnej sytuacji i utrzymują kontakt ze swoimi fanami grając internetowe koncerty za darmo, ze swoich domów.