Jednak aby nasze wspomnienia ze świąt były jeszcze bardziej jakościowe należy zaopatrzyć się w najlepszy sprzęt od Samsunga i programy do obróbki zdjęć, filtry, statyw i dobry humor! 

Po pierwsze telefon! Od kiedy na rynek wszedł smartfon Samsung Galaxy S21 Ultra 5G nie wyobrażamy sobie foto i wideo relacji robić za pomocą innego sprzętu! Dlaczego? Ponieważ obecność poczwórnego aparatu, z którego główny obiektyw ma aż 108 Mpix potrafi zdziałać cuda! Dzięki funkcji Jedno Ujęcie nie musimy już wybierać czy chcemy nagrać relację video czy serię zdjęć - Samsung Galaxy S21 Ultra 5G zarejestruje dla nas najlepsze ujęcia. 

Można go obsługiwać rysikiem S Pen (do kupienia osobno) i tworzyć autorskie grafiki ze świątecznymi podpisami! Możesz też zrobić personalizowane kartki dla swoich bliskich i przesłać im na jakikolwiek komunikator? Brzmi jak plan? Oj tak! 

 

 


Po drugie statyw! To must have przy robieniu profesjonalnej relacji z ważnego wydarzenia! Statyw pozwoli Ci pewnie ustabilizować aparat, spojrzeć na temat z wygodnej perspektywy, lub po prostu będzie bardziej łaskawy dla naszego kręgosłupa – poszukaj takiego, który bez problemu złożysz i wrzucić do torby czy plecaka. Pewnie się zastawiacie, po co statyw akurat na wigilijne spotkanie z bliskimi? Przecież sam telefon sobie poradzi…Otóż nie!

Statyw umożliwi Wam zrobienie grupowego zdjęcia, które będzie wyczesane w kosmos, prawie tak samo jak to klasowe w maturalnej klasie! Uwierzcie nam docenicie jego obecność i funkcjonalność, bo wszyscy wiemy jak to jest z samowyzwalaczami. Statyw pomoże Wam też nagrać wywiady z uczestnikami spotkania – to dopiero będzie pamiątka z tych Świąt!

Po trzecie obróbka! My tutaj tylko podrzucimy Wam instrukcję i szczegółowe infromacje o presetach. Od kiedy są nie wyobrażamy sobie bez nich życia! W każdej kwestii staramy się stawiać na naturalność, ale jeśli chodzi o pamiątkowe zdjęcia to czasami warto urozmaicić je kolorowym filtrem czy jak w przypadku grudniowych spotkań – świątecznym efektem. Z resztą sami zobaczcie jak to teraz działa! 

Dlaczego stworzyłam własną paczkę z presetami (i dlaczego jest lepsza niż inne)? - JBanaszewska

Po czwarte i po ostatnie dobry montaż! Korzystając z MovaviVideo Editor Plus, możecie poprawić jakość swoich klipów wideo, dostosowując kontrast, nasycenie, balans bieli i inne opcje. Dostępne są również opcje automatycznej korekty, jeśli nie jesteś profesjonalistą w korekcji kolorów. Dodać efekty Chroma Key. W Movavi Video Editor Plus możesz z łatwością wybrać kolor tła materiału filmowego i dodać inny film lub zdjęcie w tle. Zwolnić lub przyspieszyć film.
 

Po prostu otwórzcie ustawienia wideo i przeciągnijcieodpowiedni suwak, aby ustawić żądaną szybkość i stwórzcie relację ze Świąt jakiej jeszcze nie było!

 

Photo: Paul Mason, przez 30 lat zajmujący się modelingiem wygląda jak chudsza wersja św. Mikołaja ;)

Zobacz również Top 10 najstraszniejszych Mikołajków