VII MYŚLI GONITWA na Chłodnej 25 // wstęp: friko
Zapraszamy na pierwszą w 2016 roku Myśli Gonitwę na Chłodnej 25! Znów usłyszycie inspirujące opowieści ludzi, którzy żyją swoją prawdziwą pasją. Dla niektórych jest ona codziennością, inni walczą o każdą wolną chwilę, by móc robić to, co kochają.
W programie opowieści m.in. o: motywacji, pisaniu poezji, punku oraz (wreszcie, w tym miesiącu) prowadzeniu szkoły w Ghanie.
Każdy z występujących ma 15 minut na podzielenie się kawałkiem swojego świata. Po opowieściach przewidziany jest czas na after (ze spontanicznym networkingiem).
Poznaj ciekawych ludzi i spędź wieczór w inspirującej atmosferze!
Przyjdź i zainspiruj (się)!
Chcesz być następny? Napisz do nas: mysli.gonitwa@gmail.com
Wstęp: friko, jak zawsze
- - -
„Myśli Gonitwa” to kreatywna platforma kontaktu, na której nie ma podziału na twórców i odbiorców. Każdy ma szansę opowiadać i słuchać. Inspirować i być inspirowanym. Jednego wieczoru możesz słuchać, a podczas kolejnego – zabrać głos i opowiedzieć o tym, co Ciebie napędza do życia. Wystąpić może każdy – wystarczy, że zgłosisz się do nas (mysli.gonitwa@gmail.com), a zapewnimy Ci czas i miejsce podczas jednego z kolejnych wydarzeń.
- - -
Link do eventu na FB: https://www.facebook.com/events/1548251832161474/