Impreza EFM / ECHO DEAL / GRAŻYNY @ CHŁODNA 25

Impreza EFM / ECHO DEAL / GRAŻYNY @ CHŁODNA 25

Start: 12 lutego 2016 21:00
10 zł
Zagrają trzy składy. Będzie nisko, ciemno i hipnotycznie. Będzie miejsko, industrialnie i plemiennie. Będzie szum, huk, zamęt, poruszenie. CZAS: piątek, 12.02. godz. 21:00 MIEJSCE: Klubokawiarnia Chłodna 25

Zagrają trzy składy. Będzie nisko, ciemno i hipnotycznie. Będzie miejsko, industrialnie i plemiennie. Będzie szum, huk, zamęt, poruszenie.

CZAS: piątek, 12.02. godz. 21:00
MIEJSCE: Klubokawiarnia Chłodna 25
WJAZD: 10 zł

E F M
soundcloud.com/eefem
Choć inaczej zapisane fm przywodzi na myśl radio, to stare, nie internetowe, z pokrętłami, guzikami i całą masą szumu pomiędzy falami na których lecą rzeczy, które nas zupełnie nie interesują. Nigdy zresztą nas nie interesowały. Ciekawsze było to co pomiędzy - rzadko uczęszczane centymetry skali na których działy się rzeczy nieprzewidywalne. Wymykające się kontroli rządców sprzęgi, zgrzyty i trzaski. Dźwięki, które intencjonalnie wytwarzane godzą w system i jego regulacje. Skoro jednak dali nam Oni owe pokrętła i guziki, muszą się liczyć z konsekwencjami. Choć wolą melodie i harmonie, muszą zaakceptować szum.

Echo Deal
soundcloud.com/echodeal
Echo Deal to producent bazujący na formach głębokiej muzyki elektronicznej oraz eksperymentalnych strukturach. Jego muzyka to połączenia stylistyczne, eksperymenty przestrzenne i brzmieniowe, nagrania akustyczne i syntetyczne. Rozpiętość tych form posiada wspólny mianownik, jakim jest budowanie struktur z wykorzystaniem przestrzeni i tekstur atmosferycznych. Efektem tego jest wyprowadzenie hipnotycznej muzyki elektronicznej poza strefę bezpieczeństwa, prosto w nieprzerwaną reakcję myśli, działań i improwizacji.

Grażyny
soundcloud.com/grazyny
Nawołują na jeziorze. Na płytach szukają basu, dronów, rytmu i transu. Od field recordingów z Kinszasy, przez dub z Berlina i bity z LA, po funk-rock z Mumbaju.

---

Dołącz na FB: https://www.facebook.com/events/919379894806898/

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno