Story development - bezpłatne warsztaty & Dzień Otwarty

Story development - bezpłatne warsztaty & Dzień Otwarty

Start: 15 stycznia 2020  17:00
Koniec: 15 stycznia 2020  20:00
Wstęp wolny
W środę, 15 stycznia 2020 r. odbędzie się pierwszy w tym roku Dzień Otwarty Warszawskiej Szkoły Reklamy promujący nabór na semestr wiosenno-letni. Prócz spotkania informacyjnego przygotowaliśmy również bezpłatne warsztaty pt. "STORY DEVELOPMENT - od pomysłu do scenariusza". Zajęcia poprowadzi jeden z naszych wykładowców - Daniel Szwejkowski.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w siedzibie WSR. Pierwsza część będzie w całości poświęcona prezentacji szkoły. Opowiemy o specyfice naboru międzysemestralnego, o kierunkach, naszych wykładowcach, wyposażeniu i przede wszystkim odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Po tej części pałeczkę prowadzącego przejmie Daniel Szwejkowski i wprowadzi Was w świat scenopisarstwa. Na zajęciach dowiedzie się jak przekształcić swoje pomysły w dobry scenariusz filmowy. Jeśli macie świetnego bohatera, ale nie potraficie napisać jego historii, dowiecie się w jaki sposób tego dokonać. Daniel pokaże Wam, że ze znajomością podstaw story developmentu opowiadanie historii nie będzie trudne.

Na tych warsztatach dowiecie się, jakie pytania zadawać, aby historia w Waszym scenariuszu pisała się sama. Nie ważne czy to film, animacja, opowiadanie, czy powieść - te zasady można zastosować wszędzie.

***** UWAGA! *****
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, wyślij do nas zgłoszenie mailowe na adres: szkolareklamy@szkolareklamy.pl. Wiadomość z chęcią uczestnictwa prosimy zatytułować „Story Development” a w treści prosimy o wpisanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Zapisy prowadzimy do 14 stycznia 2020, go godziny 12:00.

Serdecznie zapraszamy!

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Kultowe filmy na wielkim ekranie
Pierwszy festiwal filmów fabularnych online czyli Wiosna Filmów