Wyjątkowe Walentynki Spid Dejting

Wyjątkowe Walentynki Spid Dejting

Start: 14 lutego 2020 19:00
Koniec: 14 lutego 2020 21:20
40/60 zł
Tego dnia przygotowaliśmy dla Was moc przyjemności. Po dynamicznej komedii Spid Dejting, która idealnie wpisuje się w wieczór dla Zakochanych, Zakochujących się i tych, którzy pragną się zakochać, zabierzemy Was w Świat Miłosnych Wyzwań. Szczegółów nie zdradzimy. Zapewniamy, że poprawimy Wam humor i podkręcimy atmosferę. Jedna z Par, które podejmą się z nami romantycznej przygody, otrzymają zaproszenie na kolację przy świecach w TU MI WOLNO. Tematów do rozmów, dzięki nam Wam nie zabraknie, a wspólne przeżycia, które Wam zapewnimy - na pewno zbliżą :)

O spektaklu

"Wieczór na barce. Spid Dejting. Podczas wydarzenia następuje wybuch. Czwórka uczestników i prowadząca wydarzenie, trafiają na wyspę po Dzikiej Stronie Wisły.

Jak potoczy się ta noc? Kto ma szansę na miłość??"

SPID DEJTING to sztuka Teatru XL, która powstała w wyniku wielomiesięcznych obserwacji naszego społeczeństwa, poszukującego akceptacji, poczucia własnej wartości i uczuć, poprzez aplikacje tinderopodobne. Samoświadomość i znajomość własnych potrzeb jednostki, ustępują wirtualnym kreacjom. Ciężko odnaleźć PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ w czasach, kiedy media społecznościowe, reality shows promują wizerunki osób atrakcyjnych za wszelką cenę, nawet za cenę utraty tożsamości. Te rozważania i obserwacje, zaowocowały inscenizacją, która jest tak samo wstrząsająca jak i zabawna. Radosna i przerysowana, niczym czołówka komediowego serialu, ale tylko z pozoru.

Czas trwania spektaklu: 1h 25 min.

Reżyseria: Grzegorz Mrówczyński
Autor: Przemek Kazusek
Opracowanie muzyczne: Grzegorz Mrówczyński
Kierownictwo produkcji: Diana Karamon
Światła i dźwięk: Piotr Malicki
Występują:
Prowadząca: Izabela Górska,
Kopciuszek: Diana Karamon,
Ślicznotka: Sandra Stencel,
Geek: Tomasz Marczyński,
Mięśniak: Grzegorz Jarek.
foto baner : WE TAKE RAW

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Kultowe filmy na wielkim ekranie
Pierwszy festiwal filmów fabularnych online czyli Wiosna Filmów