TRAP WARS feat PAFF & SHIMZ | 15.04.

TRAP WARS feat PAFF & SHIMZ | 15.04.

Start: 15 kwietnia 2016 22:00
Koniec: 16 kwietnia 2016 04:00
20 zł

TRAP WARS w BALu! Najgorętszy trapowy cykl imprez zadebiutuje w stolicy już 15 kwietnia. O muzyczną selekcję zadbają znani z poprzednich odsłon P.A.F.F. oraz Shimz. It's gonna be lit fam!

STYLE: EDM / TRAP / TWERK / BASS / MOOMBAH / ELECTRO

SQUAD:

P.A.F.F. - człowiek orkiestra z Wrocławia. Producent muzyczny, remikser, DJ, grafik oraz współtwórca i rezydent cyklu Trap Wars. Współpracował z wieloma artystami z całego świata, m.in. Major Lazer, Diplo, Dimitri Vegas & Like Mike, DVBBS, Jada Pinkett Smith, J.U.S.T.I.C.E. League, Wiz Khalifa, Scooter. Jego brzmienie to wybuchowa mieszanka energetycznej elektroniki i trapu. Nie bez powodu chłopaki z Major Lazer nazywają go "Polish Lazer", a Diplo uważa go za swojego ulubionego producenta ze wschodniej Europy.

Shimz - producent muzyczny i DJ z Grudziądza. Wcześniej działał głównie jako Dave Schiemann, teraz wraz z nową nazwą obiera nowy azymut. Znany ze swojej wszechstronności brzmieniowej i maczania palców w wielu stylach jednocześnie. Przyświeca mu idea "Death to genres". Jest pierwszym Polakiem w Black Hole Recordings - wytwórni założonej przez samego Tiësto. Jego utwory od 2007 roku były grane przez największe postaci w muzyce klubowej.

BALagan opanują natomiast czarne rytmy spod ręki Dj Rizzle'a.

------------------------

Start: 22:00
Wejście: 20 zł
Lista FB - wejście 0 zł do 23:00
(listę zamykamy o 20:00, żeby się na niej znaleźć wystarczy zaznaczyć obecność na wydarzeniu)
Wstęp od 18 lat, selekcja.

Rezerwacje stolików pod adresem rezerwacja@niechzyjebal.pl

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno