VIII MYŚLI GONITWA w Znajomi Znajomych
Wracamy z impetem! Podczas tej długiej przerwy szykowaliśmy świetne nowości.
Po pierwsze – nowe miejsce! Przenosimy się do Znajomi Znajomych.
Po drugie – wizualna niespodzianka, której premiera odbędzie się podczas najbliższej Myśli Gonitwy!
Jak zwykle usłyszycie opowieści inspirujących ludzi, którzy żyją swoją pasją. Dla niektórych jest ona codziennością, inni walczą o każdą wolną chwilę, by móc robić to, co kochają.
Każdy z występujących ma 15 minut na podzielenie się kawałkiem swojego świata. Po opowieściach zapraszamy na after ze spontanicznym networkingiem.
Poznaj ciekawych ludzi i spędź wieczór w inspirującej atmosferze!
Przyjdź i zainspiruj (się)!
Chcesz być następny? Napisz do nas: mysli.gonitwa@gmail.com
Wstęp: free, jak zawsze
Gdzie: Znajomi Znajomych, w samym sercu Warszawy
Kiedy: wtorek, 26.04. o 19:00
Do zobaczenia!
Link do FB: https://www.facebook.com/events/1726978020902496/
- - -
„Myśli Gonitwa” to kreatywna platforma kontaktu, na której nie ma podziału na twórców i odbiorców. Każdy ma szansę opowiadać i słuchać. Inspirować i być inspirowanym. Jednego wieczoru możesz słuchać, a podczas kolejnego – zabrać głos i opowiedzieć o tym, co Ciebie napędza do życia. Wystąpić może każdy – wystarczy, że zgłosisz się do nas (mysli.gonitwa@gmail.com), a zapewnimy Ci czas i miejsce podczas jednego z kolejnych wydarzeń.