Naszej rodzimej polskiej marki Gym Hero chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, znają ją nawet osoby, które nie ćwiczą. Kolorowe shakery z motywującymi hasłami, funkcjonalne torby treningowe i szałowe legginsy - to tylko niewielki procent ich asortymentu. Marka skierowana jest do każdego, zarówno do freaków na punkcie siłowni, jak i laików, którzy dopiero mają w planach ćwiczyć w domowym zaciszu z Ewką. Za swój główny punkt stawiają sobie motywacje i wspieranie w osiągnięciu wyznaczonych celów, poprzez zaspokajanie potrzeb w formie designu i jakości odzieży do ćwiczeń.

Przedstawiamy Wam najnowszą kolekcję “For The Real Heroes”. Kolekcja emanuje siłą kobiecości, tryska energią i inspiracją do stawiania sobie nowych celów treningowych. Zaprojektowana jest z najwyższej jakości materiałów, zapewniających komfort podczas treningu w każdym możliwym sporcie. Utrzymana jest w ciemnej kolorystyce przełamanej modnymi wstawkami z motywem dzikiej przyrody - aż chce się biec, skoczyć, kopnąć! Oczywiście, jak na Gym Hero przystało nie brakuje w niej kolorowych printów.

Najlepsze w niej jest to, że wchodząc po raz pierwszy na siłownie nie trzeba się wstydzić - ubrania uwydatniają kobiece kształty i doskonale kryją niedoskonałości, których chcemy się pozbyć. Bez względu na formę można się skupić na ćwiczeniach, a jeżeli czujecie na sobie wzrok innych kobiet - to znaczy, że właśnie się zastanawiają, czemu same nie wybrały produktów GYM HERO!

Mamy dla Was pierwsze ćwiczenie na dobry początek - biegnij po portfel i zamawiaj ich produkty, a potem myk na siłownie ;)

Bądź bohaterem dla swojego ciała i duszy.

Polecamy bardzo!