Pierwsi śmiałkowie wystartują w formule INTRO w sobotę o godzinie 8.15 w seriach co piętnaście minut. Bardziej doświadczeni uczestnicy zaczynają serią o 10:20 w formule CLASSIC, kolejne starty przewidziane są co 20 min, kończąc o 14:00. Zawodnicy mierzący się w Nocny Rekrucie wystartują o 21:15, w seriach co piętnaście minut. Ostatni śmiałkowie przekroczą linie startu o 00:30.

 

runmageddon

 

Trasa Runmageddonu w Warszawie odkryje przed uczestnikami nieznane piękno dzielnicy Zacisze, a szczególnie jej zalewowe tereny. Zawodnicy będą pokonywać przeszkody ulokowane na piaskowni, plaży oraz bagnach. 

Strefa dla dzieci

Dla dzieci została przygotowana specjalna trasa w formule KIDS (ok. 1km, 10+ przeszkód). Organizatorzy gwarantują niezapomnianą zabawę przez sport, szeroki uśmiech i niezapomniane wrażenia.

Trasa Runmageddon Warszawa przewiduje umieszczenie części atrakcyjnych przeszkód bezpośrednio przy starcie, mecie oraz na terenie Miasteczka imprezy. Dzięki temu tłumnie odwiedzający kibicie, przyjaciele czy rodziny będą mogli zobaczyć, wesprzeć i dopingować swoich najbliższych. A trzeba przyznać, że momentami jest bardzo widowiskowo. Na kibiców czeka też szereg atrakcji w specjalnych strefach kibica przygotowanych przez partnerów
i sponsorów imprezy.

Zapisz się www.runmageddon.pl