Na scenie Red Bull Container usłyszymy śmietankę polskich DJ-ów, w tym reprezentantów legendarnych zawodów Red Bull 3style oraz nieszablonowe projekty.

Scena Red Bull Container na Openerze słynna jest wśród publiczności Openera, rok rocznie zapewniając jej energetyczną imprezę trwającą do wschodu słońca. W tym roku na scenie kontenera o najwyższej wytrzymałości w Polsce zderzą się 3 światy.

Już w środę 28 czerwca na mobilnej scenie Red Bulla wystąpią duet Last Robots, znany ze swoich niepowtarzalnych remiksów oraz charakterystycznej mieszanki dźwięków z pogranicza disco, house i elektro. Obok nich usłyszymy Mr Lexa, warszawskiego DJa związanego z kolektywem Beats Friendly, który współtworzy z Noviką. Następnego dnia kontenerem zatrząśnie Mordor Muzic, którzy zainspirowani surowym brytyjskim grime, podczas imprez serwują mieszankę brudnych bitów z połamanymi nawijkami. Każdy ich showcase to energetyczna bomba! Swój wyjątkowy dj set zaprezentuje jeden z najbardziej błyskotliwych MC w naszym kraju - Ras, który wraz z BC i Benito przywitają poranek w rytmach oldschoolowego funku, i hip-hopu. 

Następnie Red Bull Container zostanie oddany we władanie reprezentantów uznanych na całym świecie zawodów DJ-skich - Red Bull 3style, których globalny finał odbędzie się w 2018 roku w Krakowie. Pierwszy showcase Red Bull 3Style na Openerze rozpocznie się w piątek występami djów Vazee, Falcon1 i PacOne. W sobotę 1 lipca usłyszymy Dja 69Beats, który reprezentował Polskę podczas ostatniego globalnego finały Red Bull 3Style w Chile. Razem z Twisterem i Daazem przejmą oni stery, zamykając tym samym kontenerową scenę Red Bulla. Kto był na zeszłorocznej edycji festiwalu, dobrze wie, że sceny Red Bull Container po prostu nie można przegapić. 

 

Scena Red Bull Container na festiwalu Opener 2017:

28.06: Last Robots, Mr Lex

29.06:  Mordor Musik, Ras (djset), BC, Benito

30.06: Red Bull 3Style Showcase w/ VaZee, Falcon1, PacOne

01.07: Red Bull 3Style Showcase w/ 69Beats, Twister, Daaz