Studio tworzą niesamowicie zdolni artyści, każdego cechuje inny styl tatuowania. Atmosfera w Underdog Warsaw Tattoo jest bardzo przyjazna a podejście do klienta indywidualne. Artyści zapewniają, że są otwarci nie wszystkie szalone pomysły, profesjonalnie bo z pasją podchodzą do swojej pracy.

Różnorodność znajdziemy również w ofercie. Dostępne style to realizm, linework, dotwork, watercolour, cartoon. Ponadto wykonują także tatuaże geometryczne i kaligraficzne a co ważne każdy z projektów jest unikatowy i tworzony indywidualnie dla każdego klienta.

Za pomocą lasera pomagają też pozbyć się niechcianych lub nieudanych tatuaży, a następnie wykonują covery.

 

 

"Chcemy aby czas spędzony w studio był mile wspomniany przez naszych klientów, jesteśmy jak rodzina i chcemy aby każdy w studio czuł się jej częścią. Pracują u nas Maya, Paweł, Rinst83 oraz Czarny, gościnnie tatuuje u nas także Artem oraz wielu innych przyjaciół studia Underdog. Każdy z nas jest inny ale tworzymy wspólnie niepowtarzalny zespół. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące tatuażu i doradzimy jak najlepiej wykonać wymarzony wzór na ciele." - zapraszają.

 

 

Znajdziecie ich również w social mediach, zachęcamy do followania.

https://www.facebook.com/underdogwarsawtattoo/

https://www.instagram.com/underdogwarsaw/

Underdog Warsaw Tattoo

 

 

Zdjęcia: Aleksandra Sędek.