Będziecie mogli spróbować dań przygotowanych specjalnie na ten dzień, przestrzeń Fortu Sokolnickiego wypełnią dynie i inne halloweenowe dekoracje a na dzieci będą czekać halloweenowe zabawy. W programie dla najmłodszych m.in. robienie lampionów z dyni, programowanie i aplikacje do nauki fizyki, robienie motanek – magicznych lalek i malowanie buzi w halloweenowe motywy, a także inne zajęcia tematyczne, prowadzone przez  żoliborski klub dla dzieci Flob A Dob.

Tradycyjnie na Targu Śniadaniowym znajdzie się też mnóstwo propozycji jedzeniowych na śniadanie, drugie śniadanie, lunch, przekąskę. Pojawią się klasyczne produkty śniadaniowe: pieczywo, mleko i sery kozie, owoce, warzywa, wędliny, jajka, miód. Będzie pobudzająca kawa, naturalne lemoniady i świeżo wyciskane soki. 

Większy głód zaspokoją pierogi, czebureki, placki ziemniaczane, pasztety i dania z różnych stron świata. Zarówno mięsożercy, wielbiciele dań rybnych, jak i wegetarianie znajdą coś dla siebie. W opcji mięsnej polecamy m.in. teksański grill i meksykańskie burrito,  ryby znajdziecie zawinięte w rolkę sushi lub w wersji wędzonej, a dla roślinożernych gości mamy humus, oliwki, wege pasztety, naleśniki i wiele innych. Na deser warto spróbować obłędnej bezy, tarty na słodko lub słono, drożdżowych ciast, pieczonych kasztanów czy gofrów bąbelkowych z dodatkami. Nie zabraknie też przysmaków i naturalnej karmy dla czworonogów.

Targ Śniadaniowy w sezonie jesienno-zimowym działa w przestrzeni Fortu Sokolnickiego na warszawskim Żoliborzu, w Parku Żeromskiego, przy ul. Czarnieckiego 51. Śniadania serwujemy
w  wybrane soboty i niedziele do 23 grudnia włącznie, w godzinach 9:00-15:00.