- Słoneczko świeci, jest piękna atmosfera, oj będzie się działo  - mówiła jeszcze przed swoim występem.

I dotrzymała słowa. Kiedy ze sceny zaczęły wybrzmiewać dźwięki jej najnowszego singla "Zabiorę nas", tłumy zaczęły szaleć. Nic dziwnego, utwór zremiksowany przez światowej sławy dj'a Basto zebrał ponad 5 milionów wyświetleń na YouTube w niecałe dwa miesiące, a liczba ta ciągle rośnie. Dzięki temu projektowi Cleo w portfolio belgijskiego producenta widnieje obok takich gwiazd jak Kylie Minogue czy Azaealia Banks.

- Niesamowicie się cieszę, że moja muzyka trafia do coraz większej ilości ludzi, nie tylko do moich fanów, ale także do nowych grup - mówiła wokalistka w wywiadzie. - Cieszę się też, że oryginał kawałka "Zabiorę nas" został zremiksowany w tak bardzo pozytywny i kolorowy sposób przez dj'a Basto - dodała najbardziej wyczekiwana gwiazda festiwalu.

Nową muzyczną, ale i wizerunkową odsłonę Cleo możemy oglądać również w reklamach T-Mobile. Wszystko za sprawą najnowszej kampanii reklamowej z udziałem Polki, która okazała się niesamowitym hitem.

- Ogromnie się cieszę, że to moje pięć minut mogę kontynuować z T-Mobile. Pokazuję teraz trochę inną siebie niż do tej pory, ale czuję że to dobry kierunek, to będzie mój rok - dodała na koniec.

A co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości.A Wy, jak bawiliście się na SnowFest?