Wśród koron drzew, tuż nad brzegiem Wisły czy w hali? Wybór wbrew pozorom jest spory, wystarczy tylko wiedzieć, gdzie szukać. Sprawdź, które trasy, lokalizacje i ceny odpowiadają Ci najbardziej. Parki linowe są ekstra, musisz się o tym przekonać!

Sprawdź też: Wakepark`i - Warszawa i okolica

 

Park Linowy Nad Wisłą

Wybrzeże Helskie 1/5

Do wyboru trzy trasy – niska (dla najmłodszych), średnia (130cm) i wysoka (140cm). Za ponowne pokonanie tej samej trasy płacisz dyszkę, ze przejście następnej – połowę ceny. Możesz zorganizować tu urodziny swojej pociechy, integrację dla firmy lub wieczór panieński/kawalerski. Do końca sierpnia w tygodniu park otwarty jest w godzinach 12:00-19:00, w weekendy podobnie – 11:00-19:00. Ceny za pojedyncze trasy kształtują się w granicach 30-50zł.

Strona: http://www.parklinowywarszawa.pl/

 

Park Linowy Bielany

Las Bielański

W ofercie aż pięć poziomów trudności – trasa niebieska (do 1,2m wysokości dziecka) i junior (powyżej 1,20m wysokości dziecka), to te stworzone dla najmłodszych. Dorośli z kolei, mają do dyspozycji trzy trasy – 1-sza z nich (średnia I) to 240m rozrywki ze zjazdem tyrolskim w pakiecie, 2-ga (średnia II), jest nieco krótsza, za to znacznie trudniejsza, a 3-cia (wysoka) to już atrakcja dla doświadczonych „lino-łazów”. Za jednorazowe przejście trasy zapłacisz tu od 30zł (za trasy dla dzieci), do 48zł. Każde następne przejście kosztuje dyszkę. Istnieje możliwość wykupienia karnetu open, umożliwiającego przejście każdej z tras w cenie 100zł.. Z usług parku korzystać można do godziny 19:00 (ostatnie przejście), chyba, że zdecydujesz się na „nocną eskapadę”.

Strona: http://park-linowy-bielany.pl/

 

Stacja Grawitacja

Ul. Bohaterów września 12

Jedyny na liście park linowy pod dachem. 39 rozbudowanych przeszkód składa się na labirynt, wypełniający całą salę. Nie ma limitu wiekowego, obowiązuje wyłącznie minimalny wzrost – 1,30m. Dla wszystkich trasa wygląda tak samo. Do wyboru masz dwie opcje – albo wejście na 2h (30zł), albo całodzienny karnet (100zł). Na terenie obiektu znajdują się również: ścianka wspinaczkowa, park trampolin i tor ninja. Na miejscu organizowane są zajęcia sportowe, lekcje w-f i imprezy okolicznościowe – w tym spotkania firmowe. Zgłodniałeś? Wpadnij do ich bistro, gdzie zregenerujesz siły po wysiłku. W tygodniu stacja działa w godz.: 10:00-22:00, a w weekend: 10:00-21:00. Fantastyczny pomysł na rodzinny weekend przy słabej pogodzie!

Strona: https://www.stacjagrawitacja.pl/warszawa/atrakcje/park-linowy/

 

High-Position (zdjęcie w tle)

ul. Obrońców Tobruku 11

Ponad 5000 metrów kwadratowych około 60-ciu atrakcji ulokowanych nad ziemią. Park Linowy High Position posiada w swojej ofercie trzy trasy. Pierwsza z nich, łatwa, przeznaczona jest dla dzieci od 1,3m wzrostu. Druga, średnia, to 20 przeszkód, w tym 75-cio metrowy zjazd tyrolski. Trzecia, trudna, przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które pokonały trasę średnią i uzyskały rekomendację obsługi parku. Znajdziesz tu 25 przeszkód, w tym tyrolkę o długości 175m przebiegającą nad fosą Fortów Bema. Przemyśl dokładnie swoją decyzję, ratowanie z tej trasy będzie Cię kosztować dodatkowe 30zł. A przy okazji cen – od 25zł do 45zł kosztują pojedyncze wejścia na poszczególne trasy. W ofercie również trampolina, ścianka wspinaczkowa i wieża ze skrzynek i organizacja imprez.

Strona: http://high-position.pl/

 

Park Linowy Powsin

Ul. Maślaków 1

Mówi się, że to już nie Warszawa, ale to nie prawda. Park Linowy należy do firmy Veni Vici i leży na terenie Parku Kultury w Powsinie, gdzie znajdziecie też siłownię, saunę, domki wypoczynkowe, tereny przeznaczone do rozpalania ognisk i grilla, basen odkryty, korty tenisowe, boiska do gry, wypożyczalnię sprzętu i punkty gastronomiczne. Uczestnicy mają do dyspozycji cztery trasy. Dwie z nich są dla dzieci (Super Kid i Odkrywca), a dwie pozostałe to rozrywka dla dorosłych (Adrenalina oraz Extreme). Jednorazowe wejście na wybraną trasę to koszt od 25zł do 60zł.

Strona: http://www.parkpowsin.pl/o-parku/atrakcje-parku/park-linowy/

 

Korzystaj, póki ciepło!

 

Zdjęcia pochodzą z fanpage`y opisywanych miejsc.