Znajdziecie tu pomysł na spędzenie wspólnie czasu w okolicznościach przyrody, nieco bardziej szalone rozwiązania, takie jak wrotki i trampoliny oraz dwie rewelacyjne restauracje, które zaskoczą zaproszoną osobę. Na pewno będziecie się świetnie bawić!

Zobacz też: Kilka prostych spososbów na pomoc środowisku

Rudzka góra

Choć na powietrzu, to sprawdzi się zarówno latem jak i zimą. Wszyscy mieszkańcy Łodzi znają to miejsce bardzo dobrze, choć nie każdy tu jeszcze zajrzał. Świetne miejsce na romantyczny spacer po wzniesieniu, zimą – na narty oraz sanki. Ale uwaga – na to ostatnie możecie się tu wybrać również latem. Na górce wybudowano tor saneczkowy który umożliwia tę właśnie atrakcję. Przy okazji wpadnijcie też chwilę odpocząć w Bacówce. Jest super!

Ul. Starorudzka

 

Wrotkarnia KołoWrotki

Randka na wrotkach może być nie lada zaskoczeniem dla naszej drugiej połówki. Jazda w tych czterokółkowych butach przypomina nieco tę na wszystkim znanych rolkach, jednak nie jest z nia identyczna. Na pewno oboje będziecie się potykać i przewracać o własne nogi, a to najszybsza droga do zbliżenia. Poza tym, wyobraźcie sobie, ile śmiechu i wspomnień przysporzy Wam wizyta w takim miejscu. Jak dla nas – bomba!

Ul. Piotrkowska 217

 

Park Trampolin SALTOS

Tutaj również macie możliwość doświadczyć czegoś nowego, a wręcz przypomnieć sobie czasy dzieciństwa, kiedy to jeszcze cieszyliście się przywilejem korzystania z festynowych dmuchanych zamków. Tutaj ponownie zyskujecie również szansę na zbliżenie – przemieszczanie się po batutach to najprostsza droga do stracenia równowagi. Uwaga! Radzimy uprzedzić o konieczności zabrania wygodnych ubrań.

Ul. Wydawnicza 5 i Srebrzyńska 2/4

 

Meg Mu

Po szaleństwach przychodzi czas na posiłek. Meg Mu to jedna z najbardziej oryginalnych łódzkich restauracji. Cała utrzymana jest w afrykańskim klimacie, od wystroju, poprzez ciemnoskórych kelnerów, muzykę, na jedzeniu i drinkach kończąc. A właśnie, jedzenie – jest naprawdę obłędne. Nawet gdy pęka się w szwach ciężko jest zakończyć konsumpcję. Napoje również serwują przepyszne, również te alkoholowe.

Ul. Piotrkowska 138/140

 

Ato Sushi

Jedna z najlepszych „susharni” w Polsce. Tutaj niewątpliwie znają się na smaku, jakości i sposobie podania. Jeśli okaże się, że twoja druga połówka nie przepada za sushi – nic straconego! Serwują równie pyszny ramen i sałatki. Dodatkowo koniecznie spróbujcie deserów, które pozostając w japońskim klimacie, trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających gości. Przed wizytą nie zapomnij dokonać rezerwacji. Psst… Mówią, że sushi to afrodyzjak.

Ul. 6 Sierpnia 1/3

 

Powodzenia!