Falafel Bejrut – kojarzycie? Nie mamy co do tego wątpliwości. To przecież czołówka warszawskiej vege-gastronomii. Mike wraz z zespołem nie spoczywa na laurach co i raz wprowadzając do karty zaskakujące nowości. Ostatnio wśród nich pojawiło się makmushi – smakowita hybryda falafela i sushi.

 

Sprawdź, czym jest makmushi w artykule "Falafel Bejrut - nowości w menu kolorowe niczym choinkowe lampki!"

 

Wczoraj o godzinie 20:04 Falafel Bejrut na swoim fanpage`u opublikował post, który uszczęśliwił nie jednego roślinożercę. Z jego treści wynika, że już w najbliższą sobotę, 23.03, otworzy się nowy lokal tej legendarnej knajpy. Pojawi się on w bliskim sąsiedztwie Stadionu Narodowego – od tej chwili po koncercie, meczu, czy przy okazji spaceru ulicą Francuską nie będziecie skazani na falafela z knajpy specjalizującej w mięsie.

 

 

Nowy punkt ma mieć charakter „to go”. Oznacza to, że swój ulubiony posiłek będziecie mogli zamawiać w formule okienkowej.

 

 

Bejrut już kilka razy pojawiał się i znikał z różnych punktów Warszawy. Do tej pory urzędował jednak głównie po lewej stronie miasta. Nie wiemy jak Was, ale nas bardzo cieszy otwarcie lokalu przy ul. Francuskiej. Zdarza nam się bywać w Parku Skaryszewskim, szczególnie w ciepłym, wiosenno-letnim okresie. Rondo Waszyngtona to również świetny punkt przesiadkowy, winszujemy więc koniec docierania z punktu A do punktu B z pustym żołądkiem. Nie martwcie się jednak Ci, dla których do lokalu na Nowolipkach jest bliżej – obecna miejscówka pozostaje aktualna, a zwiastun nowej to tylko rozszerzenie działalności Bejrutu, a nie jego przeniesienie.

 

 

Knajpa zapowiedziała również, że z nowego punktu będzie przewidziana opcja dowozu, co ciekawe, za pośrednictwem nowej aplikacji. Do tej pory pyszne pity z Falafel Bejrut zamawiać mogliście dzięki Uber Eats – jak będzie odnośnie dostawy z ul. Francuskiej? Na tę informację wciąż czekamy, odliczając dni do soboty.

Jeśli chcecie monitorować postępy przenosin i być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami od Mike`a, koniecznie śledźcie ich fanpage. Tu macie link: https://www.facebook.com/FalafelBejrutWarsaw/photos/a.270166216509291/1011499712375934/?type=3

 

Szczegóły odnośnie otwarcia:

Gdzie? Ul. Francuska 49 (tuż przy Rondzie Waszyngtona)

Kiedy? Sobota, 23.03, godz: 12:00-24:00

 

Hmmm, to chyba dobry pretekst, by odświeżyć rower…

Warszawo, gdzie naprawić rower? 10 najlepszych miejscówek