W poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów, każdy z nich cierpi na inne zaburzenie nerwicowe, potocznie zwane fobią. Jest tu starszy pan cierpiący na chorobę Touretta, która objawia się niekontrolowanym przeklinaniem, jest mężczyzna który ma potrzebę przeliczania wszystkiego - jego fobia to arytmomania.

Gdy do tego grona ciekawych osobowości dołączą kobieta z nozofobią – czyli panicznym strachem przed bakteriami i młoda dziewczyna powtarzająca każde zdanie dwa razy, to wydawać by się mogło, że to zbyt wiele jak na jedną poczekalnię, ale nie. Wyobraźcie sobie, że dołączy do nich  mężczyzna, panicznie bojący się linii – nie może na żadnej z nich stanąć i kobieta, która ma myśli te myśli. 

Ponieważ doktor utknął w samolocie i spóźni się do gabinetu znudzeni czekaniem pacjenci zaczynają leczyć się sami. Jak myślicie - co z tego wyniknie? A może lepiej zobaczcie to sami.

Reżyseria: Artur Barciś

Obsada: Katarzyna Ankudowicz/Katarzyna Herman, Jowita Budnik, Karolina Sawka, Andrzej Zieliński/Artur Barciś, Rafał Królikowski, Zdzisław Wardejn

Spektakl od 18 roku życia.

Bilet: 120 zł

 

Zobacz także To Tylko SEX w teatrze IMKA