Audioteka to największy katalog z audiobookami po polsku, ale przede wszystkim doskonałe treści, w tym superprodukcje - audiobooki tworzone z hollywodzkim rozmachem - wśród których znajdziemy takie bestsellery jak „Filary Ziemi”, “Lśnienie”, “Solaris”, “Sierżant Cuff” czy najnowszą „Animę”.

Usłyszymy w nich najlepsze polskie głosy, wybitnych interpretatorów takich jak Krzysztof Gosztyła, Krystyna Czubówna, Mariusz Bonaszewski, Magdalena Cielecka,  Łukasz Simlat czy Danuta Stenka. Superprodukcje to również oryginalna muzyka skomponowana specjalnie na potrzeby Audioteki przez takich twórców jak Wojciech Mazolewski Quintet, Ścianka czy The Dumplings.

 

 
 

 

Zainstaluj nową aplikację Audioteki i zostań członkiem Audioteka Klub uruchamiając miesięczną płatność w wysokości 19,90 zł. W ramach miesięcznej opłaty masz możliwość słuchania bez limitu specjalnie wyselekcjonowanego zestawu audiobooków – na dobry początek przygody z audiobookami lub do wypróbowania niesłuchanych dotąd kategorii gatunkowych. Członkostwo w Audioteka Klub umożliwia również zakup dowolnej ilości audiobooków z ponad 8000 tytułów dostępnych w Audiotece, w subskrypcyjnej cenie 19,90 zł. Nowością jest również  dzielenie się „dobrze opowiedzianymi historiami” z najbliższymi.

Dowolne tytuły z półki można udostępnić dwóm członkom rodziny – wystarczy, że mają konta w Audiotece.

 

Link do pobrania aplikacji Audioteka Klub tutaj.

Nową aplikację można ściągnąć w appstorze na Androida i iOS.