Dreamstate narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland. Początki Dreamstate to koncert w San Bernardino w Kalifornii w2015 roku. W line upie znalazły się takie gwiazdy jak Ace Ventura, Giuseppe Ottoviani, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, John O’Callaghan, Ally&Fila, Astrix. Wtedy nikt jeszcze nie spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. Po niespełna 5 latach festiwal obecny jest m.in. w Meksyku, Kanadzie, Australii i większości stanów USA. 

Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 w pięknej, nowoczesnej Arenie Gliwice. Oczekiwania były wielkie, ale im sprostaliśmy. Line-up który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli. 

 

 

Line up przyszłorocznego festiwalu prezentuje się imponująco: 

AA MEETING
ACE VENTURA
ADINA BUTAR
ALPHA PORTAL
ASTRIX
COSMIC GATE
CRAIG CONNELLY
FERRY CORSTEN pres. SYSTEM F
GIUSEPPE OTTAVIANI
HALIENE
KEY 4050
MARKUS SCHULZ pres. In SEARCH OF SUNRISE
MARLO pres. TECH ENERGY
RUBEN DE RONDE
SIMON O'SHINE

A to jeszcze nie wszystko. Dzień wcześniej, w piątek 17 kwietnia 2020, na mniejszej hali gliwickiej Areny odbędzie się oficjalne pre-party – Dreamstate Presents Menno Solo „20 Year Anniversary". Gwiazdą będzie holenderska legenda muzyki trance – Menno de Jong. Artysta w 2020 roku świętuje 20 lat w świecie muzyki elektronicznej, a imprezy tego cyklu odbywać będą się na całym świecie.

 

 

 

John Askew jest bez wątpienia jednym z najgorętszych twórców trance. Jego wytwórnie płytowe Discover i Discover Dark od 6 lat wydają najbardziej pasjonukące produkcje trance’owe. 

Paul van Dyk powiedział o John’ie: „John Askew jest znakomitym producentem! Jednym z najbardziej utalentowanych i porywających muzyków ostatnich lat! Znam go od dłuższego czasu i zawsze miesza w głowie po wypuszczeniu czegoś nowego. Miksowanie jego dźwięków w moich setach to zawsze wielka radość zarówno dla mnie jak i dla widzów” 

Jako remixer pracował dla wytwórni takich jak Euphonic, Afterglow Records, Duty Free, Ministry of Sound, Monster Records, Flux Delux, Moodmusic, Fenology oraz Paul van Dyka i jego legendarnego już VanditRecords.

Rob „Activa” Stevenson zadebiutował jako producent trance w 2004 roku. Wydawał swoje produkcje w największych wytwórniach, jak: Vandit Records Paula van Dyka, Black Hole, Armada i Anjunabeat.  Ostatecznie związał się z Discover Records, gdzie wydał uznany przez krytyków album „This World” i jego kontynuację „To The Point”.

DJ Activa występował na największych imprezach trance na świecie: Tomorrowland w Belgii, urodziny Paula van Dyka dla Vandit w Berlinie, Flight w Południowej Afryce, Home w Sydney, Circus w LA i Intuition w Holandii, a także Godskitchen, Gatecrasher i Digital Society.

Obecnie Activa jest także właścicielem Borderline Music, wytwórni, która rozpoczęła działalność w 2010 roku, aby zaprezentować bardziej unikalny styl muzyki trance najwyższej jakości, przywracając sławę JK Walkerowi i Marcosowi i wspierając kariery nowych talentów jak Sonic Element czy Impulsive Drive.

 

 

Ace Ventura to jeden z największych I najbardziej zapracowanych artystów na scenie progresywnej i psytrance. Nieustannie koncertuje, a jego sety wstrząsają największymi parkietami I festiwalami na całym świecie. Jest również zaangażowany w kilka bardzo popularnych projektów: Alpha portal (z Astrix), Easy Riders (z Rocky Tilbor), Liquid Ace (z Liquid Soul) oraz Zentura (z Zen Mechanics). Wraz z Liquid Soul stworzył Psy-Nation, globalną serię imprez Psytrance oraz Psy-Nation Radio, comiesięczny podcast muzyczny i kulturalny Psytrance.

Kim właściwie jest Ace Ventura? Jego prawdziwe nazwisko to Yoni Oshrat. Od najmłodszych lat był przesiąknięty muzyką. Jego ojciec jest jednym z najbardziej znanych izraelskich kompozytorów i songwriterów. Nikogo nie zdziwiło, że Yoni postanowił zajmować się muzyką zawodowo. Zaczynał od produkcji muzyki do programów telewizyjnych i filmów. W połowie lat 90-tych odkrył młodą jeszcze wtedy scenę trance. Pierwsze kroki jako DJ stawiał razem ze swoim przyjacielem DJ Goblinem. Wspólnie stworzyli projekt Children of the Doc, który potem zmienił się w PsySex. 

Po kilku latach intensywnych tras koncertowych na imprezach i festiwalach na całym świecie, muzyka Yoni zaczęła zmieniać się w coraz „groźniejszą”. W 2006 roku rozpoczął dwa solowe projekty - Schatsi i Ace Ventura. Znacznie więcej uwagi poświęcono projektowi Ace Ventura. Dzięki połączeniu twardych motywów tanecznych znanych z PsySex z głębszymi wpływami progresywnego transu, projekt Ace Ventura stał się wielkim sukcesem. W 2007 roku wydał debiutancki album solowy w Iboga Records. „Rebirth” było bez wątpienia jednym z największych wydarzeń muzycznych roku. Ace Ventura wygrał dzięki niemu Beatport Music Awards w 2008 roku w kategorii Psytrance. Powtórzył ten sukces rok później dzięki albumowi „Re: Boot” z remiksami wiodących artystów z różnych gatunków. Na kolejny autorski krążek fani czekali aż do 215 roku. „Paradise Engineering” był kolejnym wielkim sukcesem, który zaowocował światową trasą koncertową. 

Ace’a można zobaczyć na największych festiwalach. Do tej pory zagrał m.in na: Boom, Ozora, Antaris, Psy-Fi, Tomorrowland, Summer Never Ends, Emmaboda, Glade & BoomTown Fair; Symbiosis Gathering, EDC Las Vegas & Dreamstate in w USA; XXXPerience, Adhana, BAT & Tribe w Ameryce Południowej; Rainbow Serpent, Earthcore & Maitreya w Australia; Solstice w Japonii. 

 

 

Adina Butar pochodzi z Rumunii I pewnie sama nie spodziewała się, jak cudownie potoczy się jej kariera. W centrum uwagi całego EDM znalazła się , gdy dołączyła do Schulz Music Group (SMG), jako ich pierwsza wokalistka i autorka tekstów. Markus Schulz po raz pierwszy przedstawił Adinę światu na A State of Trance 550 w Den Bosch, co stało się początkiem jej ekscytującej kariery w SMG.

Kilka karmicznych spotkań w studiu zaowocowało wielkimi narodzinami projektu Alpha Portal. Dzięki temu muzyczni bracia Avi Shmailov (alias Astrix) i Yoni Oshrat (alias Ace Ventura) z impetem wkroczyli na scenę muzyki elektronicznej. Udoskonalili swoją muzykę do najwyższych psychodelicznych poziomów, a dzięki niesamowitym występom na scenie Avi & Yoni tworzą niezapomniane chwile koncertach. To idealna jedność muzycznych umysłów z obopólną wiarą w bezgraniczną muzykę psy trance.

 

 

Astrix to artysta, którego nie trzeba przedstawiać fanom muzyki trance.  Jest jednym z wiodących producentów i DJ-ów na świecie. Od ponad dekady niesie swoje muzyczne przesłanie psychodelicznego, podnoszącego na duchu trance’u do każdego zakątka świata. Gra w największych klubach, na odległych plażach, wielkich festiwalach i niszowych wydarzeniach. Jako prawdziwy perfekcjonista całkowicie poświęca się swojej sztuce. Astrix jest znany zarówno z ogromnych hipnotycznych wybuchowych setów na żywo jak i niezwykle precyzyjnych produkcji w studio. Jego muzyka nieustannie króluje na szczycie list przebojów, a jego albumy są uważane za kamienie milowe trance’u. 

 

 

Nominowani do GRAMMY® legendy trance’u Cosmic Gate aka Nic Chagall i Bossi przez ostatnie 20 lat udowadniają, że są najbardziej udanym duetem muzyki elektronicznej w Niemczech. Występując na największych festiwalach i klubach osiągnęli najwyższe miejsca w rankingu Top 100 DJ Mag i zdobyli wiele nagród i nominacji. Ich single, takie jak „am2pm”, „Fall Into You” i „Falling Back”, niezliczone remiksy i 9 albumów definiują klasykę sceny dance. 

Od pierwszego bitu aż do wydania „[Forward Ever Backward Never]” – przez 20 lat Cosmic Gate pokazuje, że są niezrównanym związkiem muzycznym. Dwadzieścia lat temu przypadkowe spotkanie w studiu nagraniowym w Kolonii sprawiło, że stali się najbardziej udanym duetem muzyki elektronicznej w Niemczech. Oryginalne produkcje doprowadziły ich do czołówki list streamingowych i rankingów sprzedażowych. Remiksowali wszystkich wielkich – od kompozytorów z Hollywood, takich jak James Horner (Avatar / Titanic), po półbogów sceny dance’owej, jak Armin van Buuren czy Tiësto. 

Duet Nic & Bossi podbił cały świat. Zagrali na wszystkich festiwalach, liczących się w świecie EDM. Zostali nominowani do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Remix w 2019 roku. Znaleźli się w czołówce Top 100 DJ Mag. Ich albumy zdobywają uznanie krytyków, a single podbijają serwisy streamingowe: „am2pm”, „Fall Into You” i „Falling Back” – każdy ma ponad 5 milionów odtworzeni, a klasyki, takie jak „Be Your Sound”, „Fire Wire” i „Exploration of Space” zgromadziły ponad 10 milionów odtworzeń każdy. 

 

 

Ostatnie dwa lata to wielki rozkwit muzyki Craiga Connelly’ego. Ogromne znaczenie dla jego kariery miała współpraca z Roxane Emery. Ich projekt „This Life” był hitem w BMP Sirius XM, największej stacji grającej muzykę dance w Ameryce Północnej. Jego najnowsze wokalne sinle “Waterfall” i “Lights Around The World” zostały uznane za „Tune of the Year” zarówno przez fanów jak I krytyków.  

W 2019 roku Craig Connelly wystąpił na największych arenach i światowych festiwalach: EDC Las Vegas, Dreamstate SoCal, Subculture w Los Angeles i Melbourne, U4RIA Festival w Toronto, Liberation at Fabric w Londynie i Luminosity Beach Festival NL.

Jego album “One Second Closer” został wydany na całym świecie po tym, jak znalazł się na drugim miejscu w ranking albumów tanecznych w iTunes oraz zdobył ponad 4 miliony odsłuchań na Spotify.  was released worldwide and hit #2 in the iTunes dance album chart. Since it’s released it has amassed over four million plays on Spotify, 

Jego projekt z Christiną Novelli „Black Hole” trafił na pierwsze miejsce w Beatport w ciągu zaledwie dwóch dni od premiery.  Został również uznany przez Radio ASOT jako czwarty największy utwór roku, a oficjalny teledysk ma do tej pory ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube.

W ciągu ostatnich ośmiu lat Craig Connelly kilkadziesiąt razy znalazł się na Beatport Top 10 najlepiej sprzedających się produkcji trance. Współpracował z największymi DJami, jak: Armin van Buuren, Gareth Emery, Ferry Corsten, Lange, Andy Moor John O'Callaghan i Aly & Fila.

 

 

Ferry Corsten to artysta, którego określa pasja do muzyki. Początkowo traktował granie jako hobby, ale szybko stało się to jego zawodem. 

Jest bardzo zaangażowany w tworzenie projektu UNITY, w ramach którego Ferry współpracuje z największymi artystami trance. Jego celem jest zjednoczenie społeczności trance dla większej sprawy. Współpracuje z fundacją VH1’s Save The Music Foundation – organizacją, której celem jest przywrócenie programów muzycznych dla dzieci Do tej pory udało im się pomóc 2100 szkołom. Pierwszym artystą, z którym podjął współpracę w ramach programu UNITY była ikona muzyki trance Paul Oakenfold. Magazyn Billboard uznał ich wspólną produkcję jako „idealny punkt wyjścia dla UNITY”. Po nim dołączyli tacy artyści jak: DIM3NSION, Jordan Suckley, Saad Ayub i ostatnio nagrał „We’ re Not Going Home ”z Ilanem Bluestone. I to jeszcze nie koniec. Ferry zapowiada kolejne kolaboracje jeszcze w tym roku. 

W 2018 roku Ferry znalazł się w plebiscycie Top 100 DJ Mag już po raz ósmy z rzędu. To najdłużej utrzymujący się w rankingu holenderski DJ. 

Ferry utrzymuje się w czołówce, odkąd jego utwór „Out Of The Blue” znalazł się w Top 20 najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii w 1999. O remixy prosili U2, Moby, Faithless, Duran Duran i Public Enemy. Ferry współpracował również z Tiësto w ramach legendarnego

projektu Gouryella. Z niezwykle popularnym singlem „Anahera”, a później show Gouryella Live podbił sceny EDC, Ultra, Tomorrowland. Ferry zadebiutował na żywo jako System F w listopadzie 2018 r. na Dreamstate SoCal. Ferry nadal wkracza na nowy poziom w świecie trance, czego dowodem jest jego nominacja do nagrody „Najlepszy Trance DJ” podczas DJ Awards 2018. Niedawno ukończył swoją pierwszą ścieżkę dźwiękową do filmu „Don't Let Go” w reżyserii Davida Gleesona, z udziałem Stephena Dorffa (Blade) i Melissa George (Grey's Anatomy).

 

 

Giovanni Ottaviani od dawna uznawany jest za najbardziej szanowanego I energetycznego twórcę muzyki trance. Zarówno jako lider grupy NU NRG jak i występując pod własnym nazwiskiem, stał się dla fanów punktem odniesienia, jeżeli chodzi o wybitny trance. W ciągu ostatniej dekady, realizując swoje projekty koncertowe na nawo zdefiniował rolę DJa na scenie. Jego sety I ewolucje na scenie wzbudzają niezwykłe emocje wśród publiczności największych festiwali: Tomorrowland, Dreamstate, EDC UK, Transmission, ASOT czy FSOE. Podczas jego występów można usłyszeć największe klubowe hity I remiksy. ‘Ready’, ‘Angel’, ‘Linking People’, ‘Through Your Eyes’ czy ‘No More Alone’ to tylko niektóre z nich. Solowe produkcje Giuseppe, takie, jak ‘Lost For Words’, the Beatport #1‘Crossing Lights’ ‘Lean On Me’ & ‘No One Like You’ czy ostatnie ‘Slow Emotion’, ‘Brightheart’ & ‘Aurora’ ciągle podbijają transowe serca i umysły. 

Giuseppe chętnie eksperymentuje w swoich produkcjach. Ma na swoim koncie znaczną dyskografię – ponad 60 produkcji I ponad 50 remiksów, w większości wydanych przfez Black Hole Recordings. Wspólpracował z wieloma zbliżonymi stylistycznie producentami I DJami, wśród których znaleźli sę m.in. Paul van Dyk czy Ferry Corsten (w projekcie In Your Arms and Magenta). 

 

 

HALIENE, wywodząc się ze świata trance’u i melodycznego dubstepu, określa nowy typ artysty. Jej anielski głos unosi się ponad głośną muzykę i chwytaj za serca miliony fanów głębokimi tekstami i niebiańskimi melodiami. Dzięki współpracy z największymi DJ-ami, jak Armin van Buuren, Markus Schultz, Seven Lions, Tritonal Illenium xzy Morgan Page oraz singlami na szczycie list przebojów od Billboard po Beatport, stała się najnowszą gwiazdą muzyki tanecznej, A ona dopiero zaczyna!

HALIENE jest czymś więcej niż tylko wokalistką, jest artystką, na którą czekał świat EDM.

 

 

Key 4050 to duet złożony z trance’owych tytanów Johna O’Callaghana i Bryana Kearneya. Słuchając ich muzyki macie szansę poczuć ducha ich wyjątkowej współpracy. 

Oficjalnie Key 4050 został utworzony w 2015 roku. Indywidualnie obaj artyści prez lata zdobywali uznanie publiczności. John O'Callaghan, znany zagorzałym fanom na całym świecie po prostu jako JOC, jest założycielem i szefem przełomowej transowej wytwórni Subculture. Kearney prowadzi renomowaną wytwórnię Kearnage Recordings.

Obaj artyści pochodzą z Irlandii. Nazwa Key4050 sięga początków ich wczesnej współpracy, kiedy O'Callaghan mieszkał w mieszkaniu w Dublinie, który wymagał podania kodu dostępu do budynku. Ten kod był właśnie Key4050. Pierwsze oficjalne produkcje Key4050 pojawiły się w 2016 r., był to debiutancki utwór „Dinklebot”. Rok później Key4050 zaprezentował swoją oficjalną światową premierę na Dreamstate SoCal 2017.

 

 

Markus Schulz to rezydujący w USA niemiecki DJ i producent muzyki trance. Ma na swoim koncie współpracę z takimi tuzami jak Depeche Mode, Madonna, Everything But The Girl, Telepopmusik, Fat Boy Slim. Markus Schulz to już dziś legenda elektroniki.

Markus Schulz urodził się w Niemczech, a w wieku 13 lat wyemigrował do USA. Z muzyką elektroniczną zetknął się jako nastolatek, a zainteresowanie to zaowocowało karierą DJ’a. Najpierw był rezydentem klubu „The Works” w Phoenix, prowadził także audycję radiową Edge Factor, a wspólnie z C.L. McSpadden'em stworzył wytwórnię Plastik Records. 

W rankingu DJ Mag Top 100 po raz pierwszy pojawił się w 2004 roku, zajmując wtedy trzydziestą drugą lokatę. Rok później był już dwudziesty pierwszy. W kolejnych latach także podwyższył swoją pozycję w rankingu, zajmując odpowiednio dziewiętnastą oraz trzynastą lokatę w roku 2006 i 2007. Następnie w latach 2008-2010 uplasował się na ósmej pozycji. W 2011 roku zajął dziewiąte miejsce, a w 2012 trzynaste. 

Schulz współpracował z takimi artystami jak: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Andy Moor, Gabriel & Dresden, Airwave, Interstate, Justine Suissa, Sarah Howells, Carrie Skipper, Anita Kelsey, Arnej, Marcus Schössow, Max Graham czy Elevation. Grał w wielu klubach na całym świecie i był DJ'em na różnych festiwalach i eventach: Nature One, Dance Valley, Monster Massive, Together As One, Love Parade czy Global Gathering.

Podczas Dreamstate Europe w Arenie Gliwice Markus Schulz zagra set inspirowany czternastym(!) epizodem 'In Search Of Sunrise'. 

 

 

MaRLo to synonim dźwięku i uczucia. Jego muzyka elektryzuje tłumy na całym świecie.  tłumy na całym świecie. Urodzony w Holandii i wychowany w Australii, ewoluował przez lata, wypracował swoje własne brzmienie. Obecnie ma reputację prawdziwej potęgi muzycznej. W Australii został uznany za najlepszego DJ przez ranking Inthemix. Znalazł się również w pierwszej 50-ce w plebiscycie DJ Mag 2016.

Stworzył swój cykl imprez zwany „Altitude”, w których co roku bierze udział ponad 15 000 osób. Już wkrótce będzie to wydarzenie globalne. Założył również własną wytwórnię „Reaching Altitude”, sub-wytwórnię legendarnej Armada Music, w której pamaga w rozwoju młodym talentom muzyki dance.

MaRLo na jeden z najbardziej zajętych harmonogramów koncertowych. Gra intensywnie na całym świecie podczas wydarzeń takich jak Tomorrowland, A State Of Trance, Ultra Music Festival, EDC, Creamfields, Transmission, Waterzonic, Springwave, Summersonic, Electronic Family i Beyond Wonderland.

Jego remixy cieszą się dużym uznaniem światowych potęg trance’u, takimi jak Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Dash Berlin, W&W, Gareth Emery, Emma Hewitt i wielu innych.

 

 

Ruben De Ronde ma jedną misję – szerzyć miłość do muzyki i jednoczyć ludzi na całym świecie. Bierze udział w cotygodniowej audycji z Arminem van Buurenem ze studia „A State of Trance”, prowadzi codzienne transmisje na Twitch.TV i vlogi My Story.

Ruben słyszy muzykę i czerpie inspirację ze wszystkiego, co go otacza. Utrzymuje swój progresywny, transowy i opanowany umysł na najwyższych obrotach - osiągając charakterystyczną równowagę muzyczną. Holender gromadzi tłumy na swoich koncertach w najbardziej znanych klubach na całym świecie, na festiwalach i trasach A State Of Trance z Arminem Van Buurenem.

W studiu nie jest niewolnikiem gatunku. Chętnie łączy twórczy trance z dźwiękami progresywnymi. Globalne uznanie przyniosły mu solowe występy, ale współpracował też z uznanymi artystami, takimi jak Rodg, Estiva, Genix i Orjan Nilsen oraz piosenkarzami jak Shannon Hurley, Louise Rademakers, Chloe i Sir Notch. Robił remiksy dla Armina van Buurena, Morgana Page’a, Cosmic Gate i Above & Beyond. Kamieniem milowym w jego karierze był album „From Sao Paulo To Sofia”, po którym dołączył do tras koncertowych I Am Hardwell AND United We Are World.

W 2017 roku wydał album „My Story”, który miał ponad 15 milionów odsłuchań w serwisach streamingowych. Po tym Ruben połączył siły z Rodgiem i razem nagrali album „TogetheRR”, co zaowocowało szeregiem koncertów i współpracą z artystami takimi, jak David Guetta, Nicky Romero i Armin van Buuren.

Ruben De Ronde uwalnia swoją energię w klubach i na scenie. Zagrał na wielkich festiwalach: EDC Vegas, Tomorrowland, Untold Festival, Ultra Music Festival (Miami i Europa), Dance Valley, Nature One, Kazantip, A State of Trance. Jako lider wytwórni Statement! Music i szef cotygodniowych sesji radiowych „Sound of Holland” – cotygodniowych sesji radiowych na Duplo’s Revolution w Sirius XM, Ruben ma znaczący wpływ na rozwój muzyki elektronicznej. Jest również gospodarzem audycji w „Tomorrowland Radio” i „Armada Night Radio”.

 

 

Simon O'Shine to polski producent muzyczny oraz DJ, który wyrobił sobie uznanie na scenie muzyki elektronicznej, a konkretnie - trance. Znany na całym świecie przede wszystkim z orkiestralnych, pełnych emocji produkcji, które przez lata nam dostarcza. Nie ogranicza się jednak do konkretnego stylu, czego rezultatem są liczne muzyczne eksperymenty w jego bogatej już dyskografi.

Występuje obok najsławniejszych gwiazd muzyki trance, w największych światowych festiwalach takich jak Electric Daisy Carnival czy Dreamstate California organizowanych przez Insomniac - największą światową markę w branzy muzyki elektronicznej, Luminosity Beach Festival, Electronic Family jak i samodzielnie, dając popis na scenach w USA, Meksyku, Argentynie, Australi czy paostwach europejskich.

Jego produkcje wspiera sam Armin van Buuren, który promuje muzykę naszego rodaka zarówno na swoich trasach koncertowych (między innymi "Armin Intense"), w audycji A State of Trance czy licznych kompilacjach CD (Universal Religion Compilations/A State of Trance YearMix) wydanych pod szyldem Armada Music. Doceniany również latami przez egipski duet Aly & Fila czy Paul van Dyk’a trafia do coraz szerszej publiczności, poprzez swój indywidualny, charakterystyczny przekaz.

 

 

Menno de Jong jest znany przede wszystkim jako trance’owy DJ i producent. Urodził się i mieszka w Amsterdamie. 

Od najmłodszych lat interesował się muzyką. Odebrał klasyczne wykształcenie, skończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Jego niesamowita pasja do muzyki sprawiła, że granie i produkcja stały się jego najważniejszym zajęciem. Swoją pierwszą autorską płytę „Guanxi” wydał w brytyjskiej wytwórni Anjunabeats w 2004 roku. W następnych latach podbił scenę trance szturmem z takimi singlami jak „Tundra”, „Last Light Tonight”, „Spirit ”,„ Turtle Paradise ”,„ Never Lose The Magic ”,„ Place In The Sun ”z udziałem wokalu Ellie Lawson i wielu innych. Bardzo szybko dołączył do czołówki obok Tiësto, Armina van Buurena i Paula van Dyka. 

Występował w najważniejszych klubach i festiwalach na całym świecie, w tym w Tomorrowland, Electric Daisy Carnival, A State Of Trance, Amnesia Ibiza i Amsterdam Dance Event.

w 2013 roku Menno ostatecznie podpisał kontrakt z In Trance We Trust , sublebelem wytwórni Black Hole Recordings. Wydał tam największe wydawnictwa, wśród nich melodyczne arcydzieło „Any Other Day”, hymn klubowy „Creatures Of The Night” z kanadyjskim wokalistą Noire Lee, „Solicitude” wraz z wschodzącą gwiazdą Wielkiej Brytanii Adamem Ellisem.

Niedawno Menno został poproszony o objęcie stanowiska menedżera A&R w wydawnictwie In Trance We Trust, stając się twarzą wytwórni z jedną z najbogatszych historii tego gatunku i zapewniającej platformę dla przyszłych gwiazd trance.

 

 

Bilety na pre-party są w sprzedaży od 20 listopada 2019, godz. 20:00

17 kwietnia 2020 – Dramstate Presents Menno Solo

18 kwietnia 2020 – Dramstate Europe

Arena Gliwice

Do zobaczenia pod sceną!