Od początku uruchomienia platformy w marcu tego roku, twórcy udostępnili już ponad 150 streamów. 

"Wierzymy, że okres lockdownu był ciężki, dlatego chcieliśmy dać namiastkę normalności tym, którzy tęsknią za muzyką i jest to dla nich ważny element w życiu. Dlatego w momencie kiedy obostrzenia są powoli zmniejszane i mamy możliwość przeniesienia naszej pasji i chęci dzielenia się brzmieniami z publiką na żywo, nie po kablu to chcemy z takiej szansy korzystać. " - mówią twórcy i partnerzy 4AM.

 

4AM events

 

Już w piątek, w Gdańsku będziecie mogli usłyszeć na żywo wybranych artystów, współpracujących z 4AM w trójmiejskim klubie Protokultura.

 

protokultura gdańsk

 

Dusk till dawn – ma za zadanie wprowadzić nową formę wydarzeń cyklicznych, która jest ukierunkowana na każdego odbiorcę.

"Według Nas muzyka łączy ludzi, dlatego nie chcemy ograniczać się do jednego czy dwóch gatunków muzycznych tylko zrzeszać pełny jego przekrój. Tworząc tym samym społeczność chętną i gotową rozpocząć zabawę w stylu summer poolparty vibe, a z biegiem wskazówek zegara wchodzić w coraz mroczniejsze i cięższe rytmy kończąc na klasycznym mocnym czterotaktowym rave."  - mówią twórcy.

 

Artyści

Gruuv On

mówią na mieście protokultura

 

FVBN b2b TRSK czyli przedstawiciele warszawskiej sceny techno, a także właściciele house'owego kolektywu @gruuv on, który na żywo możecie usłyszeć w każdy wtorek w kultowym warszawskim Luzztro. Swoje sety opierają najczęściej na takich garunkach jak house, progressive, tech-house, deep-tech i techno. Tym razem podczas ich openingowego seta usłyszycie ich w wersji progressive.

https://www.facebook.com/GruuvOnWWA

 

SHAZZE

shazze dj mówią na mieście

 

Shazze jest międzynarodowym DJ, producentem i organizatorem wydarzeń. Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Pierwsze kroki wykonał w 2000 roku gdzie jako samouk rzeźbił umiejętności DJskie i jak wprawić tłum w szał endorfin. 10 lat później, Shazze grał już w największych londyńskich klubach jak Ministry Of Sound czy EGG, supportując największe postacie muzyki elektronicznej takie jak Bob Sinclair, Dannic, Cosmic Gate, Hernan Cattaneo i wiele innych.

W 2020 Shazze przeniósł swoje działania na teren Polski gdzie miał okazję zagrać na deskach Luzztro, Jackpot, Ten Bar i Projest Masow. Ten rok jest przełomowym, ponieważ w planach jest wypuszczenie swojej debiutanckiej EPki i stworzenie nowego brandu 4AM który łączy artystów z różnych stron muzyki elektronicznej – tj. Techhouse, techno, melodictechno, afrohouse i wszystko co znajduje się pomiędzy.

https://www.facebook.com/djshazze

 

AN_KA

mówią na mieście protokultura gdańsk blue oyster

 

Ania i Kamila to duet, który tworzą dwie niezwykle utalentowane dziewczyny. W ich selekcjach usłyszycie brzmienia groove z mocnymi rave’owymi klimatami, big beat z tech house czy techno z progressive z akompaniamentem kwaśnych i hipnotycznych lini melodycznych. 

Duet można było usłyszeć wielokrotnie w warszawskim klubie Smolna podczas imprez z Fatboy Slim, Lilly Palmer, Nastia, Daria Kolosova czy Kiasmos. Tydzień temu zagrały na zaproszenie Instytutu Techno z Hatelove, Yellen i Pawel a wczoraj w Wacie Cukrowej razem PIUR i Adamem Obrębskim. Dziewczyny razem na scenie to mocno energiczna i poytywna mieszanka.

https://www.facebook.com/ankadjgirls

 

BEXA

dj Bexa

 

BEXA to newcomerka na warszawskiej scenie techno. Zadebiutowała w 2019 roku i już po paru miesiącach można było ją usłyszeć w kilku najbardziej znanych klubach w stolicy - m.in. Smolna (również jako finalistka Smolna DJ Contest), Luzztro czy ISKRA.

Wszystko to dzięki niesamowitej energii jaką przenosi ze swojej osoby na parkiet, tańcząc i szukając interakcji z tłumem. W swoich setach czerpie inspirację z gatunku cyberpunk, łącząc apokaliptyczne industrialne brzmienie z futurystycznym dźwiękiem syntezatorów. Jej selekcje mogliście usłyszeć na łamach tak uznanych serii podcastów jak choćby: Behind The Stage, Track Insanas czy Deepicnic. BEXA jest również performerką wideo i miała okazję wystąpić w kilku pracach VJ Martinovny, m. in. w teledyskach dla Remco Beekwilder, Kmyle czy Casual Treatment.

https://www.facebook.com/bexamusic

 

MELENTOWICZ

Melentowicz Music

 

Świeżo odkryty przez rodzinę 4AM, warszawski dj i producent. Człowiek wielu zainteresowań, zafascynowany kosmosem. Wychowany przez różnorodną muzykę, swoją muzyczną podróż rozpoczął od gitary elektrycznej i perkusji. Wielbiciel ciężkich riffów, psychonauta i eksplorator flow. W swoich setach stara się zahipnotyzować publiczność eklektycznym akcentem dark techno i rave.

https://www.facebook.com/MelentowiczMusic

 

 

Miejsce

Klub umieszczony jest w centrum Gdańskiej stoczni, okalający z każdej strony monumentalnymi żurawiami. Industrialny styl, oddaje pełnie klimatu jaki panuje w trakcie wydarzeń. Surowość i underground. Jednakże wszechobecna stal powoduje, że miejsce nabiera niebywałej estetyki, która powoduje chęć powrotu na kolejne wydarzenia.

Bilety

25 zł / 20 karty klubowe

 

Do zobaczenia!