Marzycie o podróży do Azji? Mamy dobrą wiadomość - nie będzie potrzebny Wam bilet lotniczy! Wystarczy, że przyjedziecie do centrum Warszawy, a przekonacie się o wyjątkowości tego miejsca.

Tym razem Sing Sing zaprasza Was na świętowanie pełni. Tak jak się to robi w Azji, czekają na Was atrakcje! Body painting, muzyka, bębniarze, tancerze, a to tylko początek. Tylko tego dnia od godziny 20:00 ceny koktajli w koktajlbarze będą obniżone o 50%. Dobierzcie do tego przekąski i spędzcie miły wieczór, płacąc znacznie mniej niż na co dzień.

A to w ogóle to czym jest Sing Sing?

To azjatycki koncept mieszczący się w centrum Warszawy. Łączy w sobie restaurację, koktajlbar i przestrzeń muzyczną. Każdy miłośnik Azji powinien je odwiedzić i przekonać się samemu o jego wyjątkowości. To jedyne takie miejsce w Polsce, przesiąknięte inspiracjami z różnych stron Azji.

Wyjątkowo lubimy to miejsce, ponieważ wieczorem przypomina Bangkok, gdzie życie tętni 24/h. W ciągu dnia kusi różnorodnością smaków, w nocy, hipnotyzując i uwodząc, przenosi wszystkich na azjatycką ulicę, wypełnioną neonami, kolorami i zapachami egzotycznych potraw. Mnogość oryginalnych dań, autorska karta koktajli, pokazy barmańskie, muzyka na żywo i inne atrakcje sprawiają, że chętnie tutaj wracamy.

Sing Sing już po pierwszej wizycie skradło nasze serce! Relację z naszej wizyty znajdziecie tutaj: https://mowianamiescie.pl/artykuly/3729-sing-sing-czyli-nowa-azjatycka-restauracja-w-warszawie

Z kim tym razem będziemy świętować pełnię księżyca?