Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda - brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało sięjej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnegie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Boska Florence

Z okazji wejścia filmu do kin mamy dla Was super konkurs! 

  • 3 świetne smoothie blendery Kenwood (widoczne na poniższym zdjęciu)
  • 3 wachlarze z logo Boska Florence
  • 3 DVD z filmem Idol

Co zrobić aby zgarnąć nagrody? Wypełnijcie poniższy formularz i odpowiedzcie nam na pytanie w czym Wy nie jesteście specjalni dobrzy, ale i tak uwielbiacie to robić :)

 

Wyniki podamy w tym artykule w następny czwartek 25go sierpnia o godzinie 13:00. Tymczasem zapraszamy do kin na Boską Florence i powodzenia !

 

* wymagane pola
/ / ( dd / mm / yyyy )
Aby wziąć udział w konkursie: *