W ten niezwykły sposób MARANTHA oficjalnie przywita mieszkańców stolicy, którzy już jesienią będą mogli kupić jej kolekcję w prestiżowej lokalizacji jaką jest ul. Mokotowska w Warszawie.

Event odbędzie się w restauracji MJUD przy ul. Kubusia Puchatka. Na gości czeka prawdziwa uczta dla oka, ucha i podniebienia. Start godz. 19.00.

Podczas wieczoru zaprezentowana zostanie pre-kolekcja jesień-zima 2017 marki Marantha. Całość kolekcji zatytułowanej „Modestie de la Beaute” - "Skromność Piękna” dopełnią cztery pojedyncze kreacje w stylu haute couture. Głównym zamierzeniem marki są propozycje ubrań unikatowych, w krótkich seriach, co oznacza brak masowości i doskonałą jakość odszycia materiałów sprowadzanych z Włoch. Całość kolekcji uzupełniają: biżuteria oraz torby z wyselekcjonowanych skór naturalnych wzbogaconych o aplikacje z kryształów Swarowskiego.

Marka MARANTHA to druga z życiowych pasji Marty Nanowskiej, którą od lat z sukcesem rozwija. 

Zawsze zwracałam uwagę na sposób ubierania się kobiet- w Polsce, ale też podczas zagranicznych podróży koncertowych. Wyczucie stylu, komponowanie kolorystyczne łączenie gatunków materiałów  to umiejętność bezcenna, w sposób naturalny związana z innymi dziedzinami, także światem muzyki, który jest moim życiem – podkreśla Marta Nanowska i dodaje, że pierwsze projekty powstały dokładnie 15 lat temu. Zauważyłam, że moje pomysły i stylistyka ubrań, które sama sobie szyłam w odniesieniu do panujących trendów, wzbudzały zainteresowanie. Inspiracją do stworzenia własnej marki były jednak przede wyszystkim kreacje sceniczne przygotowywane i opracowywane specjalnie na autorskie koncerty.  – dodaje projektantka.

Esencją filozofii marki Marantha jest inspiracja antagonizmami - połączenie tradycji z nowoczesnym designem, natury z nowymi wysublimowanymi tkaninami, doskonałego krawiectwa z nutą ekstrawaganckiego kroju.

Podczas pokazu, związek ubrań ze sztuką połączy autorski koncert skrzypaczki i projektantki. Modelkom prezentującym kolekcję podczas pokazu towarzyszyć będzie muzyka skomponowana i zaaranżowana specjalnie na tę okazję przez Nanowską.

Zapraszamy serdecznie!