Wynajęcie kortu to w zależności od miejsca koszt od 50 do 85zł za godzinę. Aby ułatwić Wam poszukiwania i rekonesans, ułożyliśmy nasze propozycje od najtańszej do najdroższej. Większość z nich oferuje również wypożyczenie sprzętu i naukę gry od podstaw – co ciekawe, nie zawsze jest potrzeba ciągania ze sobą znajomych w roli partnera. Nie macie więc więcej wymówek, nie ma co grzać fotela – rakieta w dłoń i do dzieła!

Zobacz też: Co robić w Warszawie za darmo?

Prestige Spójna Dolna

Kolejny Klub Sportowy ma aż osiem kortów ziemnych! To chyba nasz rekordzista. Ponownie ośrodek otwarty jest do godziny 23:00. Możecie tu wypożyczyć sprzęt za darmo. Korty znajdują się na powietrzu, jednak zimą są przykryte siedmiokortową halą pneumatyczną. Klub oferuje rezerwacje on-line, możliwość zamówienia gry z trenerem, sparingi i rozgrywki. Ciepłe napoje w recepcji są darmowe.

Ul. Wybrzeże Gdyńskie 2a (Żoliborz)

TKKF Olszynka

Klub Tenisowy Olszynka położony jest w malowniczym punkcie na terenie parku im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”. Obiekt posiada cztery korty – w sezonie letnim osłonięte, zimą chronione tzw. balonem. Znajdziecie tu też budynek klubowy z szatnią i łazienką oraz kawiarnię. W ofercie jednorazowe wynajęcie kortu i nauka gry dla młodzieży i dorosłych. W razie potrzeby klub udostępnia bezpłatnie rakiety tenisowe.

Ul. Osowska 15 (Praga Południe)

WKT MERA

Warszawski Klub Tenisowy Mera to jedno z najpopularniejszych stołecznych miejscówek do gry. W ofercie znajdziecie szkołę (Akademia Mistrzów), turnieje i możliwość rezerwacji kortów. Poza tym MERA organizuje półkolonie zimowe i letnie, zajęcia indywidualne, zabiegi fizjoterapeutyczne i treningi funkcjonalne. Na stronie www.wkt-mera.pl możecie w wygodny sposób on-line zarezerwować kort na jednorazową rozgrywkę.

Al. Bohaterów Września 12 (Ochota)

 

MTC Morelowa

Klub reklamuje się jako największy tego typu ośrodek prawobrzeżnej Warszawy. W ofercie posiadają szkołę tenisową dla starszych dzieci i młodzieży, tenisowe przedszkole dla najmłodszych (5-7lat), zajęcia indywidualne również dla dorosłych, sparingi przeznaczone dla osób poszukujących partnera do gry oraz oferty dla firm i szkół. MTC akceptuje kilka systemów benefitowych, w tym kartę Mybenefit.

Ul. Morelowa 8 (Białołęka)

 

KT SMECZ

W Kubie Tenisowym Smecz możecie grać przez cały rok. Obiekt dysponuje pięcioma kortami, w tym jednym umieszczonym wewnątrz hali. Całość otwarta jest aż do 23:00 co stanowczo ułatwia organizację czasu. Na miejscu działa oczywiście klub, poza tym istnieje możliwość rezerwacji kortu oraz zapisów na lekcje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Plusem jest również lokalizacja (blisko metra).

Ul. Stokłosy 2 (Ursynów)

 

Kto się decyduje?