Bakalie, takie jak orzechy, suszone owoce i pestki, są nie tylko smaczne, ale również pełne cennych składników odżywczych. Błonnik, witaminy, zdrowe tłuszcze czy minerały to tylko niektóre z korzyści płynących ze spożycia bakalii. Tym, co dla wielu w kontekście pracy biurowej okaże się kluczowe, to także wspomaganie koncentracji. 

Bakalie oblane czekoladą są smaczną alternatywą, która pozwala cieszyć się uwielbianym smakiem, dostarczając jednocześnie organizmowi wartości odżywczych. Jednym z kluczowych argumentów przemawiających za wprowadzeniem czekoladowych bakalii do diety jest ich zawartość. Czekolada nadaje im nieodparty smak, który zaspokaja słodkie zachcianki między posiłkami.
 

Dodatkowym atutem czekoladowych bakalii jest ich zdolność dostarczania organizmowi cennych antyoksydantów. Czekolada, zwłaszcza gorzka, jest znana z zawartości flawonoidów, które pomagają w ochronie komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. To oznacza, że spożywanie bakalii w czekoladzie może pomóc w utrzymaniu organizmu w dobrym stanie.
 

Regularne wzbogacanie diety o bakalie może również pozytywnie wpłynąć na wydajność w pracy, a także dodać energii i wspomagać pracę mózgu. Świadomość, jak wartościowe są bakalie, motywuje nie tylko pracowników do przygotowywania zdrowych mieszanek jako przekąski do pracy. Coraz częściej pojawiają się one w biurach z inicjatywy pracodawcy. 

Duże zainteresowanie ofertą bakalii do biur sprawiło, że – obok Czekoladowni i Karmelarni – stworzyliśmy specjalny dział poświęcony produkcji bakalii. W tych przekąskach polscy i europejscy przedsiębiorcy znaleźli swoje upodobanie, więc nie mogliśmy pozostać bez odpowiedzi. Cieszy nas, że nie tylko słodycze, ale i owoce oraz orzechy stają się codziennością w firmach i mamy nadzieję, że ten trend będzie rozwijał się również w kolejnych latach – komentuje Anna Garmada, CEO firmy SLODKIE, oferującej słodycze reklamowe dla firm.

Firma SLODKIE w asortymencie bakalii do biura oferuje starannie wyselekcjonowane orzechy i owoce w wersji premium - z dodatkiem czekolady certyfikowanej Cocoa Horizons. Każde zamówienie bakalii jest przygotowywane na bieżąco, na świeżo – tradycyjnymi metodami w mosiężnych bębnach – aby zapewnić najwyższą jakość, wyjątkowe doznania smakowe oraz najdłuższy termin przydatności. Jest to jedyna firma w polskiej branży produkująca własne bakalie oparte na autorskich recepturach.

Jakie bakalie na słodko spotkamy w biurach?

Dostępność bakalii na rynku jest obecnie bardzo szeroka, co daje firmom wiele możliwości wyboru przekąsek dostosowanych do potrzeb pracowników. W różnorodnej ofercie dostępnej na rynku, z pewnością warto zwrócić uwagę na wersję premium – bakalie w czekoladzie z aromatycznymi dodatkami, w czym specjalizuje się marka SLODKIE. 

Przygotowaliśmy ponad 20 własnych receptur, a wśród nich m.in. kwaskowa czarna porzeczka w białej czekoladzie, oprószona pyłem lawendowym czy wiśnie w czekoladzie rubinowej i płatkach róż – dodaje Anna Garmada.

W ofercie producentów znaleźć można wiele produktów stworzonych z myślą o pracownikach biurowych. Wśród nich pudełeczka słodkości o różnych smakach, które doskonale sprawdzają się jako smaczne wzmocnienie w natłoku intensywnej pracy lub zastrzyk energii podczas zespołowej burzy mózgów.

SŁODYCZE REKLAMOWE BAKALIE SŁODKIE TRIO od firmy SLODKIE jako propozycja przekąski do biura

Wprowadzenie bakalii do biura to proste i smaczne rozwiązanie, które może poprawić zdrowie i samopoczucie pracowników. Dostarczając im przekąski pełne wartości odżywczych, firma może zyskać na zwiększonej produktywności oraz – wysoko stawianym dziś na liście priorytetów – zadowoleniu pracowników.

Bakalie w nowoczesnym, atrakcyjnym, słodkim wydaniu to doskonały sposób na smaczne i zdrowe jedzenie w zasięgu ręki.