Wyrok – Remigiusz Mróz 

Kontynuacja popularnej historii o Joannie Chyłce. Wyrok, to 10 tom z tej serii. Będziecie mogli śledzić dalsze losy niepokornej warszawskiej adwokat, która w nietypowy sposób rozwiązuje sprawy swoich klientów.  W tej części Kordian Oryński musi zastąpić swoją dawną mentorkę, Joannę Chyłkę, w kancelarii Żelazny & McVay. Choć dopiero rozpoczyna swoje pierwsze sprawy, to przeszłość i dawne porachunki dają o sobie znać. Książka dostępna jest już w przedsprzedaży jednak jej oficjalna premiera zaplanowana jest na 18 września 2019. Twórczość Remigiusza Mroza to gwarancja niezapomnianej lektury! 

 

Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych – Petitcollin Christel 

Za dużo myślisz, a każdą najmniejszą decyzję analizujesz milion razy? To pozycja idealna dla Ciebie! Bestsellerowy poradnik o walce z natłokiem myśli, który ułatwi Ci funkcjonowanie i uspokoi mętlik w głowie. Jednym zdaniem, dzięki tej książce wrzucisz na luz i przestaniesz  wszystkim się przejmować -  szczególnie jesienią, kiedy wieczory zaczynają być przygnębiające.

 

Tatuażysta z Auschwitz – Moriss Heather

Jeśli przeczytaliście Chłopca w Pasiastej Pidżamie albo Listę Schindlera, ta pozycja również                     przypadnie wam do gustu. Oparta na faktach, historia Lalego Sokołowa, który tatuował numery seryjne na przedramionach więźniów w Auschwitz. Tuż przed śmiercią zdecydował się opowiedzieć swoje losy. Ta książka bez z dwóch zdań zrobi na was ogromne wrażenie.

 

Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska

To kolejna propozycja kontynuacji! Tym razem czas na trylogię o Laurze Biel, która zakochuje się w szefie sycylijskiej mafii. Kolejne 365 dni to dalsza historia ich losów, które stoją pod znakiem zapytania. Strach, zdrada, ból i łzy – tylko tyle możemy wam zdradzić. Jedno jest pewne ta część  wywoła u was dreszcze i wiele emocji.  

 

Nie odpisuj – Moss Marcel

Mroczna, wciągająca historia, którą przeczytacie w jeden wieczór. Główną bohaterką jest Martyna, prowadzi profil społecznościowy, na którym internauci anonimowo zdradzają swoje tajemnice. Pogrążona w depresji kobieta zaczytuje się w problemach obcych ludzi, których cierpienie dodaje jej otuchy. Wydaje jej się nawet, że zna swoich czytelników lepiej niż oni sami. To powieść, która porusza wiele ważnych problemów społecznych oraz ukazuje mroczną stronę Internetu. 

 

Mężczyzna bez winy i wstydu – Wojciech Kruszczyński, Krystyna Romanowska

Kobiety zaczęły źle wybierać. I właśnie o tych kiepskich wyborach jest ta książka. To zdecydowanie must have na liście każdej z Was. W dzisiejszych czasach ciężko poznać kogoś wyluzowanego, każdy facet okazuje się zapatrzonym w siebie egoistą. Jedynym problemem jest jego źle ułożona grzywka. Nie daj sobie wmówić, że to z Tobą jest coś nie tak – to oni się zmienili! Mężczyzna bez winy i wstydu to nic innego jak opowieść o fenomenie mężczyzny XXI wieku. Otwiera oczy na rzeczywistość, ale przede wszystkim pokazuje jak na przestrzeni ostatnich lat zmienił się „ideał” mężczyzny.

 

Czas skończyć z nudnymi wieczorami i przeczytać dobrą książkę!